ЗАВЖДИ НА ЗАХИСТІ ТЕПЛА ТА КОМФОРТУ У ВАШОМУ БУДИНКУ !

Ось і промайнули спекотне літо та поступово з кожним днем ми відчуваємо що клімат змінюється на осінню прохолоду, а незабаром на нас чекають пронизливий холод та дощова погода..

Але ж так хочеться постійно знаходитися у зоні комфорту та не відчувати примхи природи. Як же зберегти тепло вдома або на роботі? Що цьому може допомогти?

Відповідь дуже проста, слідкувати за доступом у приміщення холодного повітря, тобто щоб вікна та двері більшу частину часу були закриті і в будівлі зберігалося тепло. Особливо це відноситься до дверей громадського використання, адже далеко не кожна людина їх щільно зачиняє.

Але можна й це вирішити за допомогою дотягувала дверей. Цей прилад буде пильнувати ваші двері у зачиненому положенні і тим самим зберігати тепло у помешканнях. Він працює самостійно, без втручання людини.

Особливо він буде корисним для приміщень з великим потоком людей: в офісах, магазинах, під’їздах житлових будинків, навчальних закладах, лікарнях тощо. Встановлення дотягувача дає гарантію того, що двері будуть завжди закриті. Отже, всередину приміщення не буде проникати холодне повітря, пил, атмосферні опади, зовнішні звуки і шум.

В асортименті магазину «ЛоксМастер на Подолі» є дотягувачі виробників RYOBI (Японія) та АBLOY (Фінляндія). Широка лінійка класів під будь-які габарити дверей, а також різна гамма кольорів задовольнить будь-якого покупця даної продукції.

До нашого магазину постійно звертаються покупці, зробивши свій вибір на встановлення якісного дотягувача, який буде служити та приносити користь не один рік. Наші фахівці завжди допоможуть вам правильно підібрати і встановити дотягувач, у залежності від габаритних особливостей ваших дверей.

Чекаємо на ваші замовлення та запрошуємо до магазину «ЛоксМайстер на Подолі»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *