ЗБЕРИ СОБІ ПОТРІБНИЙ РОЗМІР ЦИЛІНДРА

Провідний виробник замкових виробів MUL-T-LOCK пропонує широку лінійку циліндрів, які включають багато параметрів – довжину і симетрії, колір обробки, комплектування тумблером. Підтримувати повний асортимент в магазинах, які пропонують продукцію MUL-T-LOCK, досить складно і невигідно. Багато хто обмежує свої складські залишки і відмовляється від циліндрів з розмірами, які не так часто продаються. І іноді доведеться відмовити клієнту, через відсутність товару.

Щоб уникнути подібних ситуацій виробник MUL-T-LOCK поряд зі стандартними циліндрами, підтримує виробництво циліндрів модульного формату – Modular. Дана технологія дозволяє оперативно і легко зібрати на місці потрібний циліндр під потреби клієнта – необхідної довжини і симетрії. Для виконання цих операцій необхідно мати Комплект Modular.

У локсмайстер-центр на Подолі звернувся клієнт, якому необхідно було придбати циліндр в дверне полотно, яке оздоблювали декоративними накладками майстри і цей циліндр повинен був мати досить нестандартні параметри у симетрії. У багатьох торгових точках міста, куди звертався наш клієнт, йому відмовили, оскільки параметри циліндра не вписувалися в загально існуючі. Маючи комплект Modular, фахівці нашого магазину при клієнті зібрали необхідний йому циліндр. Чому клієнт був безмежно вдячний!

Але ця історія має ще й продовження! Декоративні накладки, які встановили на двері клієнта, виявилися більшими від спочатку заявленої товщини і… І придбаний циліндр на жаль не підійшов, клієнт був розчарований і пішов до магазину здавати вже непотрібний товар. Але не біда, бо в  нас є комплект Modular, який дозволяє змінювати початковий розмір циліндра і симетрію на інші параметри. З огляду на зміни, фахівці сервісного центру внесли необхідні корективи і зібрали клієнту циліндр з новим розміром. І знову – клієнт був безмежно вдячний!

Система MUL-T-LOCK Modular дозволяє збирати циліндри будь-яких розмірів і симетрій! Чекаємо ваших замовлень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *