Зі святом Святої Трійці

В день Святої Трійці бажаємо Вам усіляких благословень! Щоб тепло, щастя, світло і любов нескінченно переповняли Ваші серця! Нехай цей день принесе Вам радість, а душа наповниться тільки світлими почуттями. Здоров’я Вам і всім Вашим близьким!
 
Повідомляємо графік роботи мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®:
02.06.2012 суботу – робочий день (згідно графіка)
03.06.2012 – вихідний день (згідно графіка)
04.06.2012 – вихідний день
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *