Злодій вивчав ключі напам’ять. Як запобігти несанкціонованому дублюванню?

«У Запоріжжі крадій відкривав квартири ключами, виготовленими по пам’яті. – пише про феноменальний випадок сайт kriminal.tv з посиланням на «Комсомольську правду». – Неймовірно, але цьому унікуму достатньо було лише один раз кинути погляд на ключ, щоб виготовити потім його точну копію! За пару секунд він запам’ятовував розташування і розмір всіх зубців і канавок. Цього таланту було достатньо для того, аби потім без особливих зусиль обчищати чужі оселі. Вибирав квартири на верхніх поверхах, дізнавався, хто там живе, а потім намагався проїхатися в ліфті з господарями. Найчастіше люди діставали ключі вже в підйомнику, а злодію тільки того й треба було. Вдома він по пам’яті випилював ключ на спеціальних металевих заготовках і повертався, коли в потрібній квартирі нікого не було. Якщо ж раптом ключ не підходив, злодій його коригував і потім вже без проблем відкривав двері. Від моменту вибору об’єкта до зламу проходило пару тижнів. Жертвами злодія з феноменальною пам’яттю стали кілька запорізьких сімей. Кожну він обікрав у середньому на 20 тисяч гривень. Погромів непроханий гість не влаштовував – брав те, що лежить на видноті, в основному гроші та золото. Зараз проти унікуму порушено кримінальну справу, йому загрожує до шести років в’язниці».

Щоб діставати ключі від квартири прямо у ліфті не боячись, що хтось, лише поглянувши на його профіль, виготовить дублікат, слід дотримуватись кількох порад.
 
По-перше, слід купувати замкові циліндри, ключі до яких можна виготовляти лише у спеціалізованих сервісних центрах за наявності кодової картки користувача. Дублікат таких ключів не можна виготовити навіть за наявності самого ключа – потрібно мати кодову картку.
Коли приймаєте рішення про встановлення замкового циліндра, ключі до якого виготовляються лише за наявності кодової картки, зверніть увагу на можливість сервісного обслуговування, а саме – додаткової нарізки ключів.
 
Добре буде, якщо замковий циліндр можна буде об’єднувати у майстер-системи та перекодовувати його секретну частину.
Спеціалісти мережі магазинів з монтажем радять встановлювати замкові циліндри MUL-T-LOCK® (мультилок) та ABLOY® (аблой). Замкові циліндри цих брендів мають високий захист від несанкціонованого дублювання ключа і широкі можливості сервісного обслуговування.
 
Як захистити ключі від несанкціонованого дублювання, замки – від несанкціонованого відкриття, і, як наслідок, ваш спокій – від непроханих гостей, знають у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *