ЗРУЧНІСТЬ КОРИСТУВАННЯ В ПОЄДНАННІ З НАДВИСОКОЮ БЕЗПЕКОЮ. ВСЕ МОЖЛИВО!

   До фахівців магазину ЛоксМайстер на Подолі звернувся клієнт із завданням підібрати та встановити надійний замок, який би можна було відкривати пультом дистанційного керування.

   Проаналізувавши запит нами було запропоновано встановити комплексне рішення побудоване на базі електромеханічного замка ENTR виробництва Mul-TLock (Ізраіль) та захисного протектора DISEC (Італія) моделі 3G2FM з магнітним ключем.

   Нагадаю, що завдяки електромеханічному замку ENTR, двері можна відчиняти за допомогою пульта дистанційного керування, смартфона, настінної кодової панелі або настінного сканера відбитків пальців.

   Потрібно зауважити, що замок ENTR – це не просто зручність користування, а й висока безпека приміщень, яка забезпечується високо секретним механічним циліндром Mul-T-Lock Interactive+ стандарту High Security. Завдяки цьому циліндру завжди можливе аварійне відкриття замка механічним ключем із патентованою технологією, що захищає ключ від несанкціонованого дублювання. Монтаж замка здійснюється без прокладання будь-яких дротів.

  

 

   Врізний захисний протектор DISEC (Італія) моделі 3G2FM,з магнітним ключем призначений для захисту циліндрового механізму, стандарту DIN, від зламу. Захисна шторка протектора, додатково захищає ключовий отвір від потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок. Застосовується з основними та додатковими замками. Для захисту від свердління додатково в отвори кріплення броненакладки встановлюються загартовані кульки. Спеціальна форма та матеріал  гвинтів кріплення витримують до 4200 кг на злам.

 

   В результаті замовник отримав ультимативне рішення, яке поєднує надвисоку безпеку та зручність користування. Відчиняти двері він може, як і бажав, пультом дистанційного керування, а на додачу ще й своїм смартфоном. Захисна шторка протектора завжди закрита і не дозволяє зловмисникам працювати відмичками. При цьому сам замовник, в разі потреби, може магнітним ключем відкрити шторку протектора і механічним ключем замок.

 

 

  Отже звертайтесь до нашого магазину і ми зможемо запропонувати Вам ультимативне рішення безпеки.

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *