Зручність, надійність, безпека з СКД від ROSSLARE

У столичній рекламній агенції «КІХ Гмбх» фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® встановили систему контролю доступу, що складається з контролера ROSSLARE (рослер) та електрозащіпки EFF EFF, на двері MUL-T-LOCK (мультилок).
 
Користуватись ROSSLARE (рослер) можна за допомогою кодової панелі, розміщеної на корпусі контролера, або за допомогою особистої карки доступу.
 
«Раніше питання контролю доступу в приміщення стояло дуже гостро, – розповідає керівник «КІХ Гмбх» Сергій Яремчук. – Агентство знаходиться в офісному центрі, де багато співробітників і відвідувачів з сусідніх офісів, торгових представників. Раніше наші співробітники користувалися ключами. Тепер достатньо скористатися карткою, яка є в кожного співробітника, або набрати код на панелі корпусу контролера. Користуємося ROSSLARE (рослер) вже кілька місяців і дуже задоволені: чужі до приміщення точно не потраплять».
 
ROSSLARE (рослер) дає змогу об’єднати до 500 користувачів. Пристрій є оптимальним рішенням для контролю та розмежування доступу для приміщень з високим рівнем прохідності – лікарень, держустанов, режимних об’єктів. У ROSSLARE (рослер) поєднані передові технології та найякісніші комплектуючі, які разом з широким асортиментним рядом в змозі задовольнити потреби будь-якого клієнта. ROSSLARE (рослер) – це вирішення будь-яких складних завдань з організації доступу та обліку часу за допомогою зчитувачів, контролерів та широкого спектру продукції від простих до пристроїв високої безпеки.
 
З контролером ROSSLARE (рослер) співробітники рекламної агенції «КІХ Гмбх» отримали зручний у користуванні контроль за пересуванням співробітників та відвідувачів офісу.
 
Фахівці мережі з магазинів з монтажем ЛоксМайстер® завжди раді запропонувати та реалізувати рішення контролю доступу до будь-якого приміщення. Звертайтесь!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *