Встановлення розробка систем контролю доступу

 Встановлення СКД Локсмайстер
 
Для приватних помешкань, офісів, громадських будівель, готелів і ресторанів - системи контролю доступу (СКД) давно стали невід'ємною частиною.

Основна перевага СКД - це зручність використання та додатковий рівень безпеки.

За роки становлення і розвитку нашими клієнтами стали: заводи, банківські установи , готельні комплекси, спортивно -розважальні споруди, аеропорта, стадіони, найбільші торгові центри в Україні - далеко не повний перелік компаній, де доводилося виконувати монтаж СКД нашим АС спеціалістам.

 

Готельний комплекс "Таврія"
Готель "Radisson Blu Hotel"
Готель-Апартаменти "Корона"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ставлячи завдання організувати систему контролю доступу, відразу ж виникає питання, кого запросити на виконання такої складної роботи? Де придбати надійну продукцію, Як бути впевненим, що завтра вас не пограбують запрошені вами ж так звані «майстри»? Звичайно ж в компанії, яка має великий досвід в такій складній галузі як монтаж систем контролю доступу (СКД).
 
Переваги співпраці з фахівцями мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер активно працює з будівельними організаціями виконуючи монтаж контролю доступу.
Яким чином організована співпраця?
За кожним об'єктом замовника закріплюється інженер який відповідає за монтаж систем контролю доступу, за побудову системи та її здачу замовнику. У його обов'язки входить навчання фахівців замовника основних налаштувань програмного забезпечення СКД, а також усуненню нескладних, типових збоїв в ПО СКД. По закінченні монтажу контролю доступу СКД буде надана гарантія на всі роботи. 
  • індивідуальний підхід до кожного замовника, індивідуальний розгляд його проблем і специфіки замовлення,
  • розробка не просто типового стандартного рішення для систем контролю, а саме того варіанту, який максимально підходить під запит,
  • інсталяція, настройка та налагодження всього необхідного програмного забезпечення,
  • подальший супровід та обслуговування всього встановленого обладнання,
  • акуратність і оперативність АС фахівців.
Кожен менеджер несе відповідальність за збереження майна підприємства та життя співробітників, і допомагає знайти надійні рішення, які дають абсолютну впевненість у безпеці і контролі над ситуацією.
 

Індивідуальний підхід до кожної поставленої задачі дозволяє нашим замовникам завжди отримувати високоякісні послуги та вичерпні консультації.