1 ключ і 5 замків = 0 проблем з системою «Один ключ»!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» –  надійний партнер у питаннях побудови ефективних майстер-систем. І не важливо, для чого саме потрібна майстер-система: для невеликого офісу чи багатоповерхового бізнес-центру, – ми завжди готові допомогти вирішити питання управління доступом. 

Широкий вибір продукції безпеки, понад 20 провідних світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®, та, на додачу до цього, успішний 15-річний досвід побудови, обслуговування та удосконалення майстер-систем дозволяє нам оперативно та якісно вирішувати будь-які питання з організації безпечного доступу. 
 
Ось і цього разу, коли до сервісного центру «Галицький ЛоксМайстер» (м. Львів) звернувся підприємець із завданням з організації надійного замикання офісу, що складався з 5 приміщень, ми без вагань запропонували ефективне рішення. 
 
 
Оскільки у розмежуванні доступу шляхом розробки складної майстер-системи потреби у клієнта не було, ми з клієнтом обрали рішення перекодувати 5 замкових циліндрів MUL-T-LOCK®  7х7 під один ключ.
 
Система Один ключ – найпростіша майстер-система. Завдяки їй власник заміського будинку або невеликого офісу може відчиняти замок на різних дверях за допомогою одного ключа.
Мастеризація циліндрів дозволяє побудувати механічну систему контролю доступу, засновану на базі механічних пристроїв замикання, де замки й ключі наділяються певними правами доступу, внаслідок чого декілька різних замків можна відчиняти одним ключем.
 
Основною перевагою системи є її висока надійність та гнучкість у побудові розмежування доступу.
Система Майстер-ключ робить непотрібним використання громіздких в’язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей, наділяючи користувачів диверсифікованим правом доступу різних рівнів складності. 
 
До інших переваг наші фахівці відносять:
зручність і простоту установки системи на об’єкті та її обслуговування;
традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ);
зрозумілий і простий механізм роботи;
відсутність обмежень щодо кількості ступенів в ієрархії Майстер-системи та її складності;
відсутність потреби у додатковому обладнанні (для зчитування, кодування/декодування, програмування);
► у систему Майстер-Ключ можуть бути включені всі типи продукції замикання компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія). Наприклад: замкові циліндри, механічні замки, замки для обладнання, висячі замки, електромеханічні замки. У систему Майстер-Ключ можна також об’єднати стелажі, шафи, ящики столів та інші точки замикання.
  
Отже, клієнт магазину «Галицький ЛоксМайстер» лишився повністю задоволений, адже завдяки оперативності наших фахівців  його проблема повністю вирішена, а саме: і приміщення зачинені, і оберемок ключів не потрібно носити в кишені. 
 
 
А у разі надзвичайних ситуацій спеціалісти мережі «ЛоксМайстер» завжди готові допомогти, надаючи повний спектр сервісних послуг:  консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *