Viro закохує з першого погляду

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» не втомлюється дивувати своїх клієнтів та партнерів цікавими новинками в галузі безпеки та декору, які щойно з’явившись, стрімко розширюють коло лояльних клієнтів. 

Мова йде про нову замкову продукцію від компанії Viro (Італія), що відразу знаходить задоволених покупців. Саме така історія сталася з універсальним електромеханічним замком Viro V06, який відразу зачарував та був придбаний нашим постійним клієнтом з м. Івано-Франківськ для використання на хвіртці.
 
Viro – новий гравець на українському ринку продукції безпеки. Компанія була заснована у 1942 році в Італії та отримала свою назву від початкових літер імені та прізвища засновника – Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). Вже з самого початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. була відома в світі як синонім високої якості і надійності. 
 
 
Наразі розвиток підприємства здійснюється за двома напрямками: Viro (виробництво традиційних механічних продуктів безпеки) та ViroTronic (інноваційний напрямок виробництва, що поєднує в продуктах безпеки механіку і електроніку). 
 
Асортимент продукції Viro включає рішення безпеки як для приватних, так і для корпоративних об’єктів, основними з яких є: навісні замки та аксесуари, врізні замки і циліндри, накладні замки,  електромеханічні замки, дверні дотягувачі, ручки «антипаніка», захисні замки для велосипедів, скутерів, мотоциклів; сейфи (в тому числі для готелів) та сейфові шафи.
 
Чому ми рекомендуємо Viro:
74-річна історія і бездоганна репутація компанії;
Широкий асортимент продукції та її висока якість;
Відповідність продукції сучасним вимогам безпеки;
Поєднання традиційних та інноваційних рішень у галузі безпечного замикання;
Постійне удосконалення процесу виробництва та продукції.
  
Сьогодні Viro – це більше, ніж 100 працівників, які реалізують найсміливіші ідеї в галузі замикання, створюють складні системи безпеки найвищої якості і надійності та постійно працюють над удосконаленням існуючих продуктів.
 
 
Електромеханічний замок Viro V06 – новинка, яка завдяки корпусу та кришці, виготовленим з цільного оцинкованого металу, придатна для монтажу як всередині, так і ззовні приміщення (ворота, хвіртки). А завдяки малим розмірам і наземній зворотній планці замок ідеально підходить для вертикального монтажу на вузьких профілях. Також є можливість горизонтального монтажу з  використанням додаткової зворотної планки.
 
Додатковим аргументом для нашого клієнта стало те, що в даний замок можна встановити циліндр європейського профіля, включаючи високосекретні МUL-T-LOCK® або ABLOY®. Отже, безпека завжди буде на найвищому рівні!
 
А у разі необхідності фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *