А ВИ ЗАДОВОЛЕНІ СВОЄЮ ЗОНОЮ КОМФОРТУ ?!

На цьому тижні всі ми досить болісно відчули примхи природи, адже вже давно не було такого крижаного холоду. Ми вже звикли до відносного комфорту, а останні дні дещо вибили нас цієї колії. І тому ця обставина змусила багато кого з нас дещо переглянути свої погляди відносно створення умов створення цієї зони комфорту.

До нашого магазину звернулися замовники за допомогою обладнати двері будівлі дотягувачами, бо мешканці не завжди переймаються закривати щільно двері. А морозна погода сприяє значній втраті тепла. Більше того, деякі двері помешкань вже були обладнані дотягувачами, але їхня якість виявилася досить сумнівною і вони не витримали перевірку погодою.

Маючи такий негативний досвід використання обладнання, яке не приносить певної користі, замовники спочатку досить недовірливо поставилися й до дотягувача, який запропонували встановити наші фахівці. А буде від нього очікувана користь? Буде він належним чином працювати в умовах особливої агресії природи?

Щоб переконати замовника, що дотягувачі японського виробника RYOBI справляться з поставленими завданнями і будуть належно працювати,  було запропоновано монтаж та тестування  дотягувача на одні двері.

Результат перевершив усі сподівання замовників і вони зробили замовлення на обладнання дотягувачами всіх дверей будівлі. Ще шість дверей.

Роботи по встановленню виконані, замовники задоволені, ми теж радіємо що своїми справами приносимо користь.

А ви задоволені своєю зоною комфорту?

P.S. Після огляду і експертної оцінки дверей нашим майстром, клієнтам був запропонований та встановлений дотягувач RYOBI (Японія) моделі D-2550. Дотягувач має низку ручних налаштувань, які дозволяють його встановити на будь-які двері вагою до 80 кг. До того ж за допомогою спеціального кронштейну, який входить до комплектації, є можливість монтажу тяги дотягувача до стелі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *