Технологія MUL-T-LOCK ENTR – на варті захисту офісних приміщень!

Як відомо, у будь-якого явища є 2 боки. І карантин, який наразі триває в Україні, це якнайкраще ілюструє. Тож якщо для одних це – суттєві обмеження, для інших – нові можливості вирішити питання, які за браком часу відкладалися до більш сприятливих часів.

Це повною мірою стосується чергового нашого клієнта – представника юридичної компанії, який нарешті отримав можливість встановити сучасну систему контролю доступу MUL-T-LOCK Entr, коли більшість співробітників працювали дистанційно вдома.

Зазначимо, що вибір даної системи контролю доступу був здійснений завдяки всебічній консультації фахівців нашого «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 виходячи з 2 основних критеріїв клієнта – зручності для співробітників та забезпечення належного рівня безпеки. І технологія ENTR™ якнайкраще відповідає усім перерахованим критеріям.

Як зазначають спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр», технологія ENTR™ від компанії MUL-T-LOCK® – це сучасне «розумне» рішення замикання, що поєднує у собі надійний захист високосекретного циліндра Interactive+ з функціональністю електронних технологій.

Основна перевага технології ENTR™ полягає у тому, що адмініструвати права доступу та керувати замком можна зі звичайного смартфону. Для цього потрібно лише встановити додаток ENTR™, попередньо завантаживши його з Play Market або App Store.

До того ж «розумне» рішення ENTR™ просте у монтажі та не потребує прокладання додаткових дротів. Даний пристрій – автономний та працює від акумулятора. Для комфорту користування циліндр ENTR™ можна використовувати з низкою пристроїв керування. Залежно від потреб користувача можна обладнати систему настінною сенсорною кодовою панеллю, настінним зчитувачем відбитків пальця або дистанційним пультом керування. Елементи системи поєднуються між собою бездротовим криптостійким зв’язком.

Високобезпечне рішення ENTR™ від MUL-T-LOCK® забезпечує користувачам наступні переваги:
– Патентована технологія на базі перевіреного часом та досвідом професіоналів циліндра MUL-T-LOCK® Interactive+ стандарту High Security;
– Свобода від ключів;
– Зручне самостійне адміністрування прав доступу та керування відчиненням та зачиненням замка через смартфон;
– Широкий вибір пристроїв керування;
– Резервне відчинення замка механічним ключем, захищеним від несанкціонованого дублювання.

Тож цілком логічно, що саме таке рішення сподобалося нашому клієнту та після погодження було оперативно та якісно встановлене силами фахівців нашого локсмайстер центру.

MUL-T-LOCK ENTR – не лише зручно, а й безпечно! Спробуйте та переконайтесь і ви! А ми готові допомогти! Всебічні консультації, найширший асортимент сучасної продукції безпеки, якісний монтаж та сервіс, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта – завжди в нашому «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *