Abloy 2014 у “Планеті Кіно”. Акція на міжкімнатні замки АБЛОЙ.

До магазину “Галицький ЛоксМайстер” м. Львів звернувся представник мережі кінотеатрів “Планета кіно”. Із завданням по закупці замків до санвузлів. Як виявилося при замірах у санвузлах було встановлено “китайські копії” із фінських замків Abloy 2014. Відповідно вони пропрацювали дуже недовго що стало причиною звернення у наш Локсмайстер центр. Було закуплено 20шт. оригінальних замків ABLOY 2014 WC. І клієнт задоволений.

Також, є гарна новина для тих кому набридли скрипучі міжкімнатні замки. Тому що, в мережі наших магазинів проходить Акція на надійні міжкімнатні замки від всесвітньо відомого фінського виробника АБЛОЙ. Для прикладу розглянемо декілька популярних моделей:

Замок врізний ABLOY BB 4240 RIGHT BS55мм 72мм JME 20мм 1KEY w/o_SP

Виробник: ABLOY Фінляндія
Повний опис

Замок врізний АBLOY 4240 для внутрішніх дверей Замикання стандатним ключем. Міжцентрова відстань 72 мм. BackSet 55 мм. Сторонність – правий. Вихід ригеля – 10мм.  Торцева планка: обробка -порошкова фарба під латунь. Комплектація: замок, 1 ключ. Зворотна планка замовляється окремо.

Замок врізний ABLOY WC_5mm 414 UNIV BS45мм 72мм JME 20мм 1KEY w/o_SP

Виробник: ABLOY Фінляндія
Повний опис

Замок-заскочка ABLOY 414 для внутрішніх дверей з косим ригелем. На замок можуть бути установлені ручки (шток 8мм), а також ручки з поворотною кнопкою або ключем для туалетних кімнат. Міжцентрова відстань 72 мм. BackSet 45 мм.  Сторонність – універсальний (правий/лівий).  Торцева планка: обробка – порошкова фарба під латунь. Комплектація: замок, 1 ключ. Зворотна планка замовляється окремо.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *