БЕЗПЕКА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАШОГО ВИБОРУ !

Все частіше у новинах можна почути про те що по місту знову і знову прокотилася хвиля квартирних крадіжок…

І це зовсім не дивно, адже як стверджують експерти у кримінальних справах, на злом більшості дверей, встановлених в звичайних квартирах, піде до 5 хвилин часу. З простими замками у професіонала піде до 2 хвилин. З зовсім простими замками злом займе секунд 20. Все залежить від підготовки злодія, від використовуваних інструментів і від самих замків в ваших дверей.

У більшості випадків в квартирах українців встановлені не найкращі замки і двері з тонкого металу. Їх можна назвати протипожежними, але ніяк не проти злому. І розкриваються вони дуже швидко.Серйозні двері з серйозними замками розкриваються за годину часу. Таких дверей в Україні встановлено не більш як 5%.

Потрібно розуміти, що відкрити відмичками або віджати в стилі МНС можна будь-які двері – це питання часу і бажання. Але кожна хвилина при зломі злодіями – це ваш захист і є ймовірність, що від злому відмовляться або злодія хтось відпугне. Двері масового виробництва з базовими замками відразу можна викидати, бо вони ніяк не захищають ваше житло, а тільки створюють вид.

У фахівців магазину «ЛоксМайстер на Подолі» дещо інший підхід та вимоги до забезпечення високої надійності дверей та замків. Наш заклад  не тільки продає вхідні двері які мають високі стандарти безпеки, а й пропонує нашому покупцеві укомплектувати їх на свій смак якісними замками і захисною фурнітурою. Покупець має змогу самостійно обрати дизайн фурнітури та надійність замків згідно побажань та нашого асортименту.

Тому кожному треба пам’ятати, що ваші двері перші будуть боронити вашу власність від злодіїв, а якість та час оборони будуть залежати від вашого вибору!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *