Монтаж та налаштування розумного замка Mul-T-Lock ENTR.

Магазин з монтажем “ЛоксМайстер Буковина” обслуговує не тільки клієнтів в місті Чернівці, але й по всій області. А іноді, до нас звертаються і з інших сусідніх областей – Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької. Нещодавно, нами здійснено встановлення та налаштування розумного замка ENTR в передмісті Чернівців в селі Припруття.

Власники новозбудованого приватного будинку при купівлі вхідних дверей, заздалегіть попіклувались і про надійний та практичний замок в них. Оскільки, не для кого не секрет, що виробники продають свої двері з дешевими замками, так як це впливає на цінник в їх магазині. А неякісного замка та серцевини врізаних в двері, і так практично не видно, та й неприємності з їх роботою виникнуть лише через кілька тижнів або місяців потому.

Менеджер успішно встановив та якісно налаштував даний замок в ручному та автоматичному режимі закривання дверей, окрім того:

  • підключив шість пультів;
  • підключив кодову панель прописавши майстер-код та коди користувачів;
  • прописав відбитки пальців кожного з членів сім’ї;
  • підключив смартфони користувачів для можливості відчиняти/зачиняти двері за допомогою додатка;
  • провів інструктаж власнику для додавання чи видаляння користувачів самостійно, це є не складно для користувача сучасних гаджетів.

Отже, наш клієнт тепер має можливість відчиняти масивні гарні двері не тільки механічним ключем Мультилок Інтерактив+, дублікат якого можливо зробити тільки в сервісному центрі Мультилок. Замок відчиняється також за допомогою пультів, які по величині як брелок, коду та відбитку пальців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *