«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати замки для міжкімнатних дверей

Правильний вибір замків для міжкімнатних дверей – задача доволі складна. Адже наразі виготовляється достатньо велика їх кількість. Причому відрізняються вони не лише зовнішнім виглядом, а й розмірами, формою, принципом дії.
Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська 48 розробили рекомендації, які допоможуть вам краще розібратися у цій продукції та зробити зважений вибір.

Зазначимо, що надійні замки для інтер’єрних дверей повинні включати в себе декілька функцій. По-перше, вони мають бути зносостійкими, а, отже, виготовлені з якісних матеріалів.

По-друге, замки для міжкімнатних дверей повинні бути безшумними та надійними ‒ для забезпечення комфортного перебування в кімнаті чи офісі механізм замків для дверей має унеможливлювати його мимовільне відмикання. По-третє, міжкімнатні замки повинні мати привабливий зовнішній вигляд та гармонійно поєднуватися із загальним стилем дверей.

Міжкімнатні замки мають виготовлятися з високоякісних матеріалів та мати всі необхідні сертифікати. Тому купувати замки для міжкімнатних дверей слід не на стихійних ринках, а в авторизованих точках продажу, оскільки моделі від провідних світових виробників завжди сертифіковані за міжнародними стандартами, зокрема в нашому локсмайстер-центрі.

Також слід приділити особливу увагу монтажу міжкімнатного замка.

Ми радимо не встановлювати замки для міжкімнатних дверей самостійно, а звернутися за професійною допомогою до локсмайстрів нашого центру. Ми працюємо за світовими стандартами, та завжди раді допомогти не лише обрати якісний та надійний замок для міжкімнатних дверей, а й встановити його.

Ідеальний варіант – щоб наші спеціалісти здійснювали і продаж, і монтаж міжкімнатного замка – адже таким чином ви зможете отримати гарантовану допомогу від наших провідних фахівців в разі виникнення питань або незручностей.

В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлений широкий вибір моделей замків для міжкімнатних дверей від світових виробників ABLOY, NEMEF, TESA, здатний задовольнити потреби навіть найвибагливішого споживача. Ми допоможемо не лише обрати, а й встановити обрані замки, аби усе працювало, як слід!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *