ABLOY® Protec2 – безпека та надійність, яким довіряють

Надійний захист особистого майна і будинку в цілому від злодіїв і шахраїв – одне з пріоритетних завдань кожного домовласника. А оскільки відсоток розкриття квартирних крадіжок – вкрай низький, а загальна їх кількість має сталу тенденцію до зростання, проблема ефективного захисту майна виходить на перший план. 

Замковий циліндр – це своєрідний двигун запірного механізму, адже вставляючи  в нього ключ і повертаючи в той або інший бік, Ви приводите до  руху спеціальний важіль, який вже, в свою чергу, рухає ригелі замка. 
 
Високоякісний замковий циліндр – основа надійності замкової системи. Оскільки саме на циліндр покладається вся відповідальність за надійність і здатність замка протистояти зламу відмичкою – саме в ньому схований секрет, і саме «секрет» є другою назвою циліндра замка. 
 
 
В магазинах мережі «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент замків та замкових циліндрів провідних світових виробників: MUL-T LOCK® та  ABLOY®, що забезпечують найкращий на сьогодні захист від зламу. 
 
Тому коли в магазин «ЛоксМайстер Прикарпаття» – провідний Локсмайстер-центр м. Івано-Франківськ звернувся клієнт, щоб йому підібрали надійну серцевину замка, фахівці відразу запропонували декілька варіантів високосекретних замкових циліндрів. З широкого розмаїття запропонованих замкових циліндрів, з огляду на найкращі показники якості та надійності, найбільше йому сподобались замкові циліндри ABLOY® Protec2 фінського виробництва. 
 
 
Компанія ABLOY Oy (аблой ой) – один із найбільших світових розробників і виробників дверних механічних та електромеханічних замків, циліндрів, дотягувачів, фурнітури та компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність та безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY Oy підтверджена понад 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку.
 
Торгова марка ABLOY® стала синонімом надійності та високої якості у більш ніж 70 країнах-імпортерах продукції ABLOY® на усіх континентах. 
Компанія ABLOY Oy завжди гарантує якість споживачеві. Вся продукція проходить низку випробувань у критичних лабораторних умовах, сертифікується за світовими стандартами. У 1997 році ABLOY Oу стала однією з перших промислових компаній Фінляндії, яка отримала міжнародний сертифікат екологічної безпеки виробництва SFS-EN ISO 14001. 
     
Чому ми рекомендуємо продукцію ABLOY®:
► Безвідмовна робота у критичних умовах;
► Унікальний дизайн; 
► Більш, ніж сторічна бездоганна репутація компанії; 
► Членство в ASSA ABLOY Group (аса аблой груп) – запорука відповідності найвищим світовим вимогам до продукції безпеки.   
  
Замкові циліндри Abloy® Protec2 (аблой протек2) – найкраще практичне втілення найвищого рівня секретності, зносостійкості і простоти в експлуатації. Корпус циліндрів Abloy® Protec2, підсилений платою із загартованої сталі, забезпечує надійний захист від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та несанкціонованого дублювання, а також висвердлювання. Циліндри Abloy® Protec2 справно працюватимуть в мороз і спеку, під дощем і снігом. Крім того, замкові циліндри Abloy® Protec2 легко інтегруються в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх».
  

 

Отже клієнт отримав високонадійний механічний циліндр Abloy® Protec2 , що має беззаперечну репутацію найкращого рішення як для приватних, так і корпоративних клієнтів, а фахівці мережі «ЛоксМайстер», у разі необхідності, готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *