«ЛоксМайстер Київ-Центр» швидко та якісно виконує перекодування циліндрів

Багатьом з нас доводилося губити ключі. В такій ситуації головне – не панікувати, а у найкоротший термін унеможливити використання втрачених або викрадених ключів, щоб не допустити незаконного проникнення в приміщення. Зробити це можна кількома способами.


Перше, що спадає на думку – це оперативна заміна замкового циліндра чи замка.  Проте, таке вирішення проблеми може бути пов’язане з значними витратами, адже новий високоякісний циліндр відомого виробника достатньо дорого коштує. 

Однак є і менш затратний спосіб. А саме – перекодування циліндрів.
Перекодування – це зміна секретної комбінації циліндра, для виключення можливості доступу в приміщення загубленими (вкраденими) ключами.

Після перекодування (перепрограмування) циліндра (серцевини), Ви отримуєте новий комплект ключів і нову кодову картку з новою секретної комбінацією. Доступ старих ключів після перекодування – виключається!

Замки можна перекодувати необмежену кількість разів, при цьому необхідна конфіденційність і ступінь секретності повністю зберігається.

Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр», і наші фахівці не лише якісно та оперативно виконають роботи з перекодування, а й запропонують повний комплекс послуг з монтажу та сервісного  обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *