Сейф GRIFFON + замок «Дятел» = інноваційне рішення проти зламу та крадіжки

Аби Ви мали змогу надійно зберегти цінні речі, в  асортименті нашого магазину  з’явилися інноваційні зламостійкі сейфи GRIFFON (гріфон), оснащені унікальним замком KnockN’Lock («Дятел»).
Високоякісна зламоcтійка конструкція сейфів GRIFFON відомого українського виробника Паритет-К доповнюється  новітньою патентованою технологією бездротової передачі інформації за допомогою акустичних сигналів від ключа-брелка до замка ізраїльського виробництва KnockN’Lock, що має назву «Дятел». 


Завдяки такому поєднанню ззовні на дверцятах наявна  лише поворотна ручка, отже сейф не має жодної зовнішньої ознаки замка і навіть відсутній отвір під ключ, що практично унеможливлює маніпуляцію з замком.

Для відмикання сейфу необхідно набрати кодову комбінацію на ключі-брелку і приставити брелок до дверцят сейфу. Брелок згенерує акустичний сигнал, після чого розблокується ригельна система сейфу. Акустичний сигнал кожного разу генерується різний, він має криптостійке кодування та мільярди можливих комбінацій. Запрограмувати сейф також можливо за допомогою ключа-брелока.

У разі втрати або крадіжки ключа-брелока достатньо запрограмувати новий брелок, і втрачений брелок не відчинить сейф. Отже,будь-яка спроба зламу виключена!


Звертайтесь в наш магазин і фахівці підберуть модель сейфу, яка якнайкраще відповідатиме саме Вашим потребам, адже інноваційні зламостійкі сейфи GRIFFON із замком «Дятел» в наявності в магазині «ЛоксМайстер на Печерську»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *