ABLOY Protec2 Cliq – найвищий стандарт захисту бізнесу від ЛоксМайстер Київ-Центр!

У сьогоднішньому динамічному світі ефективні заходи безпеки мають життєво важливе значення. Особливо це стосується бізнес-середовища. Адже захист комерційних таємниць, документів та промислових секретів – важливий аспект діяльності будь-якої компанії. Тож коли до нас звернулися представники однієї з київських ІТ-компаній із проханням встановити замок з найкращими показниками щодо безпеки для захисту серверної, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 запропонували одне з найкращих рішень – сучасну систему, що забезпечує найвищий рівень безпеки для дому та бізнесу – ABLOY Protec2 Cliq.

Циліндри та замки на платформі ABLOY Protec2 від фінського виробника ABLOY з технологією Cliq та ключами Cliq Connect – нове слово у технологічному розвитку систем замикання і контролю доступу.

ABLOY Protec2 Cliq – легка в управлінні система контролю доступу, що базується на механічних високосекретних дискових циліндрах ABLOY Protec2, суміщених з високозахищеним зашифрованим електронним замиканням і ідентифікацією – технологією CLIQ. Подвійний захист – найвищий рівень захищеності механічного замикання, об’єднаний з найвищим рівнем захисту електронного замикання.

ABLOY Protec2 Cliq забезпечує наступні переваги:
– Захист і безпека: Завдяки інтеграції електронної технології та високо секретної механіки, циліндри ABLOY PROTEC2 CLIQ забезпечують подвійну безпеку.
– Економічність і бездротовість: ABLOY Protec2 Cliq гарантує більш низькі витрати протягом життєвого циклу. Попередньо запрограмовані бездротові компоненти замків зменшують витрати на установку. Додавання нових об’єктів і замків в систему або удосконалення існуючої системи здійснюється дуже просто і швидко, без додаткових витрат.
– Віддалений контроль і адаптивність: ПЗ ABLOY CLIQ Web Manager, що базується на Web-інтерфейсі, дозволяє Вам змінювати права доступу коли і де завгодно – це дуже важливо в тих випадках, коли система розкидана на величезних територіях. Оновлення прав доступу не пов’язане ані за часом, ані за місцем, адміністратор і користувач не повинні бути фізично в одному і тому ж місці.

– Простота використання і гнучкість: З точки зору простого користувача, систему легко використовувати. запрограмований на об’єкті ключ дає необхідні права доступу там, де це необхідно – один ключ, кілька об’єктів відкривання. Адміністратори системи цінують гнучкість системи. Якщо ключ втрачено, видалення втраченого ключа і створення нового здійснюється легко і швидко.
– Контроль за часом і автоматизація: Легко змінити права доступу, які базуються на доступі за часом і календарними датами – це дозволяє задовольнити потреби в доступі для різних груп користувачів. Наприклад, доступ обслуговуючої організації може бути надано автоматично до певного замку або замків в певний час в певний день. Призначений для користувача ключ записує журнал подій і передає ці дані в процесі оновлення прав доступу через настінний або мобільний програматор, так що Ви, як системний адміністратор, можете завжди бачити всі події відкривання замків всіх ваших об’єктів через ABLOY CLIQ Web Manager. Оновлення прав доступу може бути повторюваною подією і не вимагає від адміністратора жодних додаткових дій.

– Шифрування і зручність: Всі дані і права доступу передаються в захищеному вигляді. Система може надійно зберігатися на сервері Abloy або бути встановлена і зберігатися на серверах.

– Можливість розширення і гнучкість: Додаючи механічні замки ABLOY PROTEC2 до всієї системи, Ви можете точково забезпечити контроль доступу до дверей, встановивши в них замки ABLOY PROTEC2 CLIQ. Замки ABLOY PROTEC2 CLIQ можуть бути інтегровані з іншими рішеннями і всі вони можуть управлятися через Web-інтерфейс.

Використання системи CLIQ® – це інвестиція в майбутнє, адже компанія отримує продукт, який буде не тільки відповідати сучасним вимогам мобільності, а й надійно захищати приміщення і надавати абсолютний захист від несанкціонованого виготовлення дублікатів ключа та відкриття механічними чи електронними відмичками. Все це завдяки поєднанню циліндрів (лічинок, секретів) з механічними платформами стандарту високої безпеки High-Security та електронних компонентів системи CLIQ®, особливістю якої є те, що елемент блокування обертання ротора циліндра знаходиться поза межами отвору для ключа і недоступний із зовні.

Тож після узгодження з клієнтом система була швидко та якісно встановлена, а персонал отримав усі необхідні консультації щодо ефективної роботи з нею.

Забезпечити найкращий захист просто. Для цього достатньо звернутися в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, і наші фахівці не тільки підберуть систему, яка максимально повно буде відповідати Вашим потребам, а й здійснять її монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *