DON’T PANIC – Система Антипаніка TESA (Іспанія).

Звичайно, всі ми хочемо, щоб таких екстрених ситуацій, коли потрібно евакуюватися, не було, але також розуміємо, в якому світі живемо і маємо бути готовими до них. Ми цінуємо життя своє і своїх ближніх і намагаємося якнайкраще дбати про нього у різних сферах.

Мережа магазинів ЛоксМайстер пропонує системи Антипаніка від відомого європейського виробника TESA (Іспанія), який має неабиякий досвід з 1910 року, коли було створено перший пристрій Антипаніка накладного монтажу. Сьогодні їх застосування на шляхах евакуації обумовлено Державними стандартами ДСТУ EN 1125:2014 та ДСТУ EN179:2014, що набрали чинності в Україні з 01.01.2016 р., відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку України № 1494.

Основне призначення систем Антипаніка-це забезпечення швидкої та безперешкодної евакуації людей у випадку виникнення форс-мажору. Саме тому двері з ручками “антипаніка” встановлюють в першу чергу на дверях громадських і адміністративних будівель на шляхах евакуації, а саме:

  • в офісах і Бізнес- центрах;
  • в лікувальних закладах, поліклініках та медичних центрах;
  • в навчальних закладах дошкільної і загальної освіти, а також в дитячих садках;
  • в торгівельних центрах і магазинах;
  • в готелях, санаторіях;
  • в кінотеатрах, виставкових комплексах, театрах;
  • в спортивних закладах.

Щодо застосування систем Антипаніка TESA (Іспанія), то вони можуть застосовуватись, як на одностулкових, так і двостулкових дверях. І можуть бути як врізного, так і накладного типу монтажу. А їх фурнітура має декілька кольорових обробок: червоний (RAL 3000), зелений (RAL 6002), сірий (RAL 9006), нержавіюча сталь (AISI 304).

Детальніше ознайомитись з системами Антипаніка TESA (Іспанія) можна тут.

Фахівці ЛоксМайстер центру нададуть послуги по з видачі найефективніших рішень з встановлення систем Антипаніка, крім того фахівці-інсталятори забезпечать кваліфікований і якісний монтаж даних систем.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *