АКЦІЯ на накладні дотягувачі RYOBI

Доброго дня!

Повідомляємо вам, що на даний час в мережі магазів ЛоксМайстер діє АКЦІЯ на накладні дотягувачі від відомого японського виробника компанії RYOBI.

RYOBI (ріобі) – заснована в 1943 році міжнародна корпорація.
Головним напрямом роботи є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології у виробництві комплектуючих для автомобільної промисловості, електроніки та інших галузей, які застосовують у RYOBI (ріоби), дали змогу компанії стати світовим лідером.
Розглянемо дані циліндри на прикладі моделі RYOBI 1200 D-1200P(U).
Дотягувачі накладного типу серії D-1200. Вони відрізняються від попередніх більш сучасним виглядом та виготовлені для забезпечення закривання зовнішніх і внутрішніх дверей. Дотягувачі здатні керувати дверима з вагою навіть до 80 кг і шириною полотна до 1100 мм. Щоб відрегулювати положення дотягувача, достатньо змінити розташування на рамі опорної лапки, а також позицію власне дотягувача щодо осі завісів.
Повний опис

Дотягувач накладного типу RYOBI D-1200P UNIV для внутрішніх та зовнішніх дверей. Клас 2/3/4.   Максимальна вага дверей до 80кг, Максимальна ширина дверей 1100мм.
Колір обробки – металево-бронзовий.
ВАЖЛИВО!  При монтажі дотягувача із кронштейном для паралельного положення тяги відносно дверей, максимальна вага дверей повинна складати 60 кг, а ширина 950мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення . Ресурс експлуатації 500 000 циклів. Робоча температура від -20°С до +45°С.
Розміри 182.5х50х39мм. Сертифікований згідно до EN 1154.
Комплектація: комплект кріплення, тяга універсальна  (стандартна,  кронштейн паралельної тяги),  декоративна кришка
Регулювання класу дотягувача відбувається шляхом переміщення дотягувача по дверному полотну, див. монтажний шаблон який входить в комплектацію з дотягувачем.

За більш детальною інформацією та усім асортиментом представленої продуції звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *