АКЦІЯ на циліндри MUL-T-LOCK CLASSIC

Доброго дня!

Повідомляємо вам, що на даний час в мережі магазів ЛоксМайстер діє АКЦІЯ на циліндри від ізраільського виробника компанії МUL-T-LOCK, а саме на платформу CLASSIC.

Циліндри на платформі Classic мають систему телескопічних пінів (телескопічний пін був винайдений у 1972р.). Також циліндр захищений від висвердлювання і злому. Для захисту від свердління циліндрові механізми Classic мають спеціальні титанові стержні. Надійний захист циліндрів М-Т-L CLASSIC від перелому навпіл забезпечує потужна пластина із загартованої сталі, що додає корпусу надзвичайної міцності. Ключ MUL-T-LOCK CLASSIC– це двосторонній ключ з нарізкою для телескопічних пінів. Ключ MUL-T-LOCK CLASSIC має ергономічну форму, що забезпечує комфорт користування та довговічність виробу. Голова ключа виготовлена з пластику і має можливість для встановлення лого продавця, а лезо – зі спеціального сплаву – нейзильбер.

Розглянемо дані циліндри на прикладі циліндру Циліндр MUL-T-LOCK DIN_KT XP CLASSIC 66 EB 33Cx33T TO_SB CAM30 CONSTRUCTION 3KEY DND_BLACK 006 PB

Повний опис

Піновий циліндр класу High Security. циліндр особливої конструкції, в якому частину пінів заблоковано за допомогою спеціальної вставки, активними лишаються лише два останні піни, які однакові в усіх циліндрах. Таким чином, будівельний» ключ може відкривати всі циліндри на об’єкті, де йде будівництво.Комплектація – 3 ключі, персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65, пластикові кольорові вставки в ключ.

За більш детальною інформацією та усім асортиментом представленої продуції звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *