Замовляйте сидячи на карантині

Протягом робочого тижня до нас поступило близько десяти дзвінків по замовленню серцевин, замків та нарізки ключів. Одним з цих клієнтів був зацікавленний в повному комплексі захисту помешкання. На виклик поїхав наш спеціаліст одягнений в захисне спорядження. Зробивши всі потрібні заміри він виконав детальний підбір в наступних позиціях. Це була серцевина ABLOY виробник Фінляндія на платформ NOVEL. Патентована ключова платформа NOVEL. Клас High Security. Дисковий механізм забезпечує надійну роботу в екстремальних умовах. Корпус підсилений сталевою платою. Функція AWS (Система антизносу) – сукупність елементів у циліндрі та ключі, які мінімізують ефект зносу при роботі циліндра. Захист від висвердлювання – перший диск циліндра з загартованої сталі. Функція “”Emergency”” (надзвичайна подія) – надає можливість відкрити циліндр ключем з зовнішньої сторони у разі, якщо з внутрішньої сторони в нього вставлено ключ. До неї Підібрали  врізний замок SANTOS 1-WAY виробник Португалія. Ось його невеличка характеристика: Mіжцентрова відстань 85 мм. BackSet 45 мм. Глибина корпуса 73мм. 3 сталеві ригелі Ø 14 мм. Вихід ригелів 21 мм. Реверсивна заскочка. Також була встановленна захисна броненакладка MUL-T-LOCK SL3 DIN ROUND. Даний протектор застосовують з основними та додатковими замками.
3-й клас безпеки. Матеріал: загартована сталь.Кріплення – болти М8х65. Стандартна комплектація на двері завтовшки 48-53 мм.
Товщина дверей вказана з урахуванням того,що гвинти закручені на всю довжину кріпильного отвору броненакладки. Циліндр входить в броненакладку на 7,5мм.

Клієнт зробив оплату на місці та повністю задоволений у наших послугах.

Звертайтеся і ви. Будемо раді бачити вас у нашому магазині. Також телефонуйте до нас у будь-який комфортний для вас час. Наші спеціалісти дадуть відповідь на всі ваші запитання. Здоров*я вам і терпіння)

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *