Актуальний захист вхідних дверей від маг.”Локсмайстер Буковина”

Ми як завжди, ділимось з Вами свіжою інформацією у сфері безпеки та про тенденції сьогоднішнього ринку. Так вже сталося що теперішні покупці, які дбають про збереження власних статків, прагнуть покласти на свої гарні та міцні двері продукцію фірм Disec (Італія) та Abloy (Фінляндія).  Дані виробники є одними з кращих в світі в своїй сфері.

Disec – популярний в Україні найякіснішими протекторами для циліндрів. Вони мають товстий з гартованої сталі корпус та красиві різного дизайну і кольору накладки.

Новинка на ринку броненакладок – протектор Disec з магнітним ключом-брелком, який ховає отвір під ключ та закриває доступ до циліндру.

Abloy – найякісніші циліндри на Україні. Мають 100-відсотковий захист від так званого “тихого взлому” та високий бар’єр від ударів та висвердлювання. Подобаються клієнтам якісним покритттям і плавною, залишаючою відчуття комфорту, роботою.

На фото зображені одні з останніх монтажів наших майстрів виробів даних фірм.

 

Приходьте до нас, адже магазин “Локсмайстер Буковина” є офіційним представником Disec, Abloy і ін. А це означає що в нас оригінальна продукція яка підлягяє гарантійному обслуговуванню та адекватні ціни на них. А також єдиний в м.Чернівці сервісний центр.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *