КОМУНІКАЦІЯ НА ВИЩОМУ РІВНІ

Уявіть ситуацію: Ви придбали  продукцію топового світового виробника. І от через кілька років цей продукт став погано працювати. Ви в пошуках якоїсь інформації знаходите сайт виробника і пишите туди листа зі сподіваннями отримати хоч якусь відповідь. Поміркуйте, які у Вас шанси отримати швидку відповідь? Чи є у Вас шанси отримати хоча б якусь відповідь?

Шанси є! Якщо Ви звернулися до компанії Mul-T-Lock, що знаходиться в Ізраїлі! При чому отримаєте не просто відписку, а Вам подзвонить представник офіційного сервісного центра компанії Mul-T-Lock в Україні і дійсно допоможе вирішити проблему.

У пана Дмитра з Києва, який написав листа в компанію Mul-T-Lock ввечері, було дуже велике здивування коли наступного ранку йому позвонили з магазину ЛоксМайстер на Печерську. Виявилось, що придбаний ним близько 10-ти років тому циліндр Mul-T-Lock 7х7 почав погано працювати.

Звичайно ж ми можемо цей 7х7 відремонтувати. Але ми, як справжні професіонали, не могли не порекомендувати придбати більш надійний циліндр. В результаті на двері пана Дмитра був встановлений циліндр Mul-T-Lock Classic Pro, який відповідає сучасним вимогам захисту вхідних дверей. Пан Дмитро залишився дуже задоволений, бо отримав від свого запиту значно більше ніж сподівався!

Отож, рекомендація ЛоксМайстрів: купуйте тільки ті замки, що мають офіційне сервісне обслуговування на території України, бо це означає, що вони поставляються в Україну офіційно, мають гарантію, мають сервісні центри з обслуговування.

А ми дякуємо компанії Mul-T-Lock, що вона є не байдужа до простого українського споживача!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *