Американські замки Keyless для київського готелю Hilton

Представники київського готелю «Hilton Kyiv» (Хілтон) нещодавно звернулись до фахівців з роботи на об’єктах магазину «ЛоксМайстер Академмістечко» з нестандартною задачею. «Hilton Kyiv» отримав партію персональних шафок для клієнтів свого SPA-комплексу, які вже були укомплектовані американськими кодовими замками Keyless (Кейлес). З моменту відкриття закладу виникла потреба збільшити кількість шафок та укомплектувати їх аналогічними замками.
 
Фахівці «ЛоксМайстер Академмістечко» оперативно вирішили питання поставки додаткової кількості кодових замків Keyless зі США у найкоротші строки.
 
Для українського ринку американська продукція Keyless – нова та перспективна. Механічний кодовий замок Keyless (Кейлес) простий у використанні, надійний та високобезпечний. Нескладною маніпуляцією клієнт SPA-комплексу в змозі закривати та відчиняти замок власним 4-х значним кодом, що в сукупності дає 10,000 можливих комбінацій. Якісне покриття замка та відсутність елементів живлення дозволяє його використання в приміщеннях з підвищеною вологістю.
 
Хочемо нагадати, що ми пропонуємо широкий ряд новітніх та зручних продуктів для організації безпеки та контролю доступу у готельних комплексах. Серед них, замки для шафок на безконтактних картках та електронні кодові замки виробника INHOVA® (Інова) / TESA® (Теса). Ціла низка механічних меблевих замків та замків для обладнання від компаній MUL-T-LOCK® (Мультилок) та ABLOY® (Аблой) з можливістю об’єднання циліндрів у системи Майстер-ключ та Один ключ. Для того, щоб попередити втрату ключа або його крадіжку, фахівці радять зберігати ключі у спеціальних системах контролю ключів MUL-T-LOCK® Traka 21 (Мультилок Трака) та KeyWatcher (Кейвотчер) від MORSE WATCHMANS (Морс Вотчманс).
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *