Надстійка: Rostex® R4 вціліла при спробі злому

Невдачею закінчилася спроба квартирних злодіїв потрапити в будинок клієнтів магазину «ЛоксМайстер на Подолі». Про щасливий фінал, мешканці квартири Деснянського району Києва, у яку намагалися проникнути зловмисники, розповіли співробітникам магазину на наступний день після події.

 

Розповідає господиня квартири Надія:

«Повернувшись в п’ятницю з роботи, виявила, що на тамбурних дверях, які закривають мою і сусідньої квартири, зламаний замок. Підходячи до своєї двері, з жахом побачила розбиту ручку, але двері та дверна фурнітура Rostex® встояли. Сусідам пощастило набагато менше, їх квартиру обікрали – винесли гроші та цінні речі».

Надія стала клієнткою мережі магазинів «ЛоксМайстер» всього рік тому, майстрами мережі Локсмайстер було встановлено комплексне рішення: верхній замок – циліндр MUL-T-LOCK® Interactive®+ (Мультілок інтерактив) з броненакладкою SL3 і замок KALE® (Кале), нижній замок циліндр ABLOY® Protec (Аблой протек), дверна фурнітура Rostex® (Ростекс) R4 хром (зламували саме фурнітуру Ростекс, у підсумку не відірвали, але пошкодили пластину). За порадою Надії сусіди, які постраждали від крадіжки, прийняли рішення замовити вхідні двері в «ЛоксМайстер».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *