За дверима RB-Doors – як за справжнім муром

«Мій дім – моя фортеця», – так сказав нашим колегам із «Південний ЛоксМайстер» клієнт із Одеси, після того, як йому встановили двері RB-Doors (раніше ці двері випускались під брендом Mul-T-Lock). Тепер замовника, який мешкає у новобудові по вулиці Довженка, захищають високонадійні протиударні двері від відомого ізраїльського виробника.
 
Під час здійснення монтажу клієнт розповів нашим майстрам одну цікаву історію. Виявляється, у цьому будинку зовсім нещодавно було здійснено квартирну крадіжку. У невеличкому закутку, поруч одна до одної, знаходилося дві двері до квартир. Тож зловмисникам спало на думку обікрасти одразу обидві. Коли ця резонансна історія стала відома власникам, виявилося, що злодіям вдалося вдертися лише  до одної із квартир.
RB-DOORS
 
Другій квартирі пощастило, на її дверях полишилися лише подряпини та вм’ятини. Після цих прикрих подій наш замовник з Одеси й замислився про те, що необхідно підвищити рівень безпеки і свого житла. Тож мешканець новобудови розпитав сусідів про обставини пригоди, і виявилося, що у власника, чия оселя не постраждала від зловмисників, були встановлені саме двері RB-Doors, а монтаж здійснювали хлопці із «Південний ЛоксМайстер». Житло цього щасливчика тепер надійно захищає товсте полотно із листової гальванізованої оцинкованої сталі, всередині якого знаходиться мінеральна вата. Полотно дверей RB-Doors надійно закріплене на металічних ребрах жорсткості, яких може бути п’ять або шість. Петлі у таких дверей не тільки можуть регулюватися, а ще й захищені від знімання. Протиударна стійкість гарантується завдяки бетонуванню стальної рами при здійсненні монтажу.
 
RB-DOORS
 
Особисто для мережі «ЛоксМайстер» такі розповіді клієнтів є особливо важливими, адже схвальні відгуки – це відзнака нашої успішної праці. Ми щасливі від того, що наші послуги та товари виправдовують свою мету та призначення.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *