Атибактеріальні дверні ручки

Атибактеріальні дверні ручки з сім’ї Antimicrobial ABLOY® ACTIVE product family.

На протязі своєї історії людство страждало від епідемій. Це спричинялось тим, що люди, хоча ізолювались, проте вступали в опосередкований контакт через предмети, у тому числі через дверні ручки. Контактні поверхні дверей, якими є дверні ручки стають зручним місцем поширення шкідливих бактерій через фізичний контакт.

Отже, мікроби поширюються по контактних поверхнях дверей і там їх можна зупинити – за допомогою новітньої технології ABLOY® ACTIVE. Це спеціально розроблено рішення для дверних ручок ABLOY®, яке ефективно знищує бактерії завдяки антимікробним властивостям срібла.
Унікальне покриття ACTIVE є стандартною характеристикою, яке може бути застосоване для всіх пофарбованих ручок від компанії ABLOY®. Таким чином, воно ідеально підходить для дверних приміщень як вдома, так і в громадських місцях.

СЬОГОДІ ПРОДУКТИ СІМЕЙСТВА ACTIVE МАЮТЬ НОВЕ, ВЖЕ БІЛЬШ ПОТУЖНЕ ВИКОНАННЯ.
Сімейство продуктів ACTIVE поповнилось новим прозорим лаком, який є стандартним покриттям в полірованих і матових виробах з латуні. Новий лак був розроблений для використання в ще більш жорстких умовах.

ЗБЕРІГАЙТЕ В ЦІНІ, ІНВЕСТУЙТЕ У ДОБРОБУТ.
Рішення від ABLOY® ACTIVE – це ефективний та простий спосіб поліпшити гігієнічні норми як вдома, так і в місцях, якими користуються великі маси людей, такі як школи, лікарні та офіси.
Зменшення кількості інфекцій призведе до менших випадків відсутності через хворобу, меншої кількості лікарняних днів та менших витрат на охорону здоров’я.

СРІБЛО, ПОТУЖНЕ ВІД ПРИРОДИ.
Покриття ACTIVE є антимікробним завдяки вмісту частинок срібла, які завдяки притаманним їм властивості вбивають бактерії, що відомі століттями.
Рішення ACTIVE знищує 99% шкідливих бактерій і залишається протимікробним та гігієнічно захисним, за умови його регулярного очищення поверхні.

Сьогодні Альянс фінських компаній компаній HygTech, в який входять: Abloy, Oras, Isku, Korpinen, Teknos і Lojer – переконані, що створення технологічних рішень і фурнітури, які розроблені для управління гігієною дозволить значно знизити темпи внутрішньолікарняних інфекцій та інших захворювань, що передаються через контакт.

В магазинах мережі з монтажем «ЛоксМайстер» ми реалізуємо тільки оригінальну продукцію ABLOY® ACTIVE. Отже, звертаючись до нас, ви убезпечити себе від недоброякісних підробок, а це є запорука здоров’я. Не наражайте себе на небезпеку, пов’язану з використанням фальсифікованої продукції!
І ще, наші кваліфіковані майстри встановлять ручки ABLOY® ACTIVE на ваших дверях. Адже, некваліфікований монтаж призведе до руйнування захисного покриття ACTIVE. Не економте на власному здоров’ї!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *