«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати дверні ручки-скоби

Важливість ручок дверей не варто недооцінювати. Дверна ручка – елемент фурнітури, який не лише постійно знаходиться на очах, але й відповідає за зручність користування дверима.

Враховуючи, що сьогодні виробники пропонують величезну кількість моделей під будь-який дизайн дверного полотна, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 підготували рекомендації, які допоможуть вам розібратися в особливостях і функціоналі дверних ручок-скоб і здійснити їх правильний та осмислений вибір.

Зазначимо, що на відміну від інших типів, ручки-скоби – це базові стаціонарні варіанти ручок, які не мають засувки. Як результат – вони не фіксують двері в закритому стані. Зовні виконані у формі скоби, завдяки різноманітному дизайну, ці ручки, як правило, використовують на об’єктах з високою відвідуваністю – магазинах, салонах, громадських закладах, торгових центрах тощо.

Ручка-скоба для дверей має подовжену форму і кріпиться на дві точки опори. Конструкція не має вбудованого замку, тому що замикаючий пристрій за необхідності встановлюється окремо. Це насамперед стосується випадків, коли ручка встановлюється на вхідні двері приміщення.

Однак свої завдання ручка-скоба виконує відмінно: двері відкриваються легко, досить потягнути за ручку.

Як правило, ручки-скоби виготовляють з якісних матеріалів – нержавіюча сталь, латунь, алюміній. Дані матеріали забезпечують фурнітурі для профільних конструкцій необхідну довговічність служби при високій щоденній експлуатації, а також протидію механічним пошкодженням та негативному впливу навколишнього середовища – вологи, спеки, низьких температур. Щоб захистити ручку від корозії і пошкодження виробники використовують оксидування, покриття гальванічним складом або полімерними добавками. Так зберігається привабливий зовнішній вигляд ручки.

Ручки-скоби забезпечують наступні переваги:
– конструкція, яка може служити десятки років – просто тому, що такий тип ручок не має механізмів, здатних ламатися;
– простота догляду: єдине, що може знадобитися такий ручці після 5-10 років експлуатації – оновлення поверхні, якщо покриття стерлося від частих дотиків;
– широкий вибір варіантів – ви можете обрати як сучасну стильну модель, так і дизайнерську, оформлену під старовину;
– простота фіксації – для установки знадобиться тільки декілька елементів кріплення.

Отже, ручки-скоби – найкращий, мабуть приклад, який підтверджує вислів, що «Усе геніальне – просто».

Використання ручок-скоб сьогодні – це потужний європейський тренд, якому провідні виробники даної продукції приділяють максимальну увагу. Ручки – скоби ROSTEX® (Чехія) та ABLOY® (Фінляндія), представлені в нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, легко перетворюються зі звичайного обов’язкового елементу дверей у родзинку стилю. Покриття ручок-скоб не втратить свого кольору протягом інтенсивної експлуатації, а ергономічна форма і приємний на дотик матеріал нержавіючої сталі та латуні в рази підвищать комфорт використання дверної ручки.

Наші фахівці не лише допоможуть вам підібрати якісні ручки-скоби, встановити їх, а й, за потреби, виконають увесь комплекс необхідних робіт з їх сервісного обслуговування та ремонту. У нас в наявності – весь комплекс найкращої продукції безпеки і досвід, що дозволяє максимально ефективно захистити ваше майно та помешкання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *