Austrian airlines тримають курс в «Галицький ЛоксМайстер»!

«Пристебніть ремені безпеки, ми злітаємо»  – чи не найулюбленіша фраза кожного мандрівника. І відразу ж уява малює картини небачених раніше країн, незвіданих місць та нових пригод. Проте не варто забувати, що за цими словами стоїть кропітка робота багатьох співробітників авіакомпаній, адже організувати авіаперевезення – справа достатньо складна. А щоб забезпечити належні умови праці співробітників авіакомпанії, треба насамперед подбати про безпеку та комфорт роботи.

Тому коли до магазину «Галицький ЛоксМайстер» звернулось  представництво Austrian airlines  у Львові – одного з провідних європейських авіаперевізників, наші фахівці з усією можливою увагою та оперативністю поставилися до цього звернення.
Виходячи з поставленого завдання: встановити якісну глуху фурнітуру на двері, в які вмонтована система контрою доступу (СКД)  із виконуючим елементом у якості електрозащіпки, фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер», після детального ознайомлення з особливостями дверей, запропонували захисну фурнітуру ROSTEX® (Чехія) моделі 802 в обробці “хром” на вхідні двері, а також  інтер’єрну фурнітру  ROSTEX® Office у кольорі “сатин хром” на профільні двері та якісні ізраїльські замкові циліндри МUL-T-LOCK® 7×7.
ROSTEX® (ростекс) (Чехія) – провідний європейський виробник захисної фурнітури для вхідних дверей, фурнітури для міжкімнатних дверей, вікон, меблів. Унікальна технологія монтажу у фурнітурі ROSTEX® за допомогою «стяжних гвинтів» дає змогу на 100% убезпечити секретну частину замка від стороннього втручання. Міжкімнатна фурнітура ROSTEX®, виготовлена з високоякісного металу, зберігає високі експлуатаційні характеристики протягом довгих років навіть при жорстких умовах експлуатації.
Чому ми рекомендуємо продукцію ROSTEX®:
Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу;
Високоякісні матеріали та зносостійке покриття;
Варіації дизайну на будь-який смак;
► 90-річна історія успіху підприємства.
MUL-T-LOCK (Ізраїль) – всесвітньо відомий виробник високобезпечних, зручних і перевірених часом замкових циліндрів і всіх типів замків: дверних, навісних, для обладнання, кодових, механічних протиугінних, а також металевих дверей і захисної фурнітури.
Сьогодні MUL-T-LOCK – це:
Присутність та визнання в більш ніж 70 країнах, понад 50 000 місць продажів і 20 000 сервісних центрів;
Вибудувана міжнародна репутація, що базується на безкомпромісній якості та унікальному дизайні;
► Гнучка адаптація до мінливих потреб ринку;
► 100 мільйонів клієнтів по всьому світу.
Після погодження з клієнтом, уся запропонована продукція безпеки була успішно встановлена. А представники замовника – компанії Austrian airlines – були приємно здивовані якістю продукції та оперативністю обслуговування, адже завдяки висококваліфікованим фахівцям «Галицького ЛоксМайстра» провідна європейська компанія отримала сервіс дійсно європейського рівня.
В разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати весь спектр додаткових послуг, аби експлуатація встановленої продукції безпеки була безпроблемною!
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *