Циліндр ENTR™ – розумний захист сучасного українця

Все більше українців залучаються до високих технологій захисту майна, обираючи інноваційні технології безпеки. Незалежність від ключів – безумовна перевага замків ENTR™ (Ентер) від світового виробника компанії Mul-T-Lock.

Отже і цього разу клієнт завітавши в магазин, ознайомившись з технологіями, замковими продуктами та цікавими рішеннями  зупинив свій вибір на замку Ентер, Однією з причин яки вплинули на рішення була можливість встановлення цього циліндру в вже існуючи двері, не втручаючись в конструктив дверного полотна. Звісно що монтаж має свої тонкощі, але це під силу зробити власноруч без використання спеціального інструменту.
Програмування та налаштування замку дружне та не потребує витрат часу та зусиль. Всі інструкції, схеми додаються до замку, окрім того  фахівці магазину Локсмайстер на Подолі  з задоволенням проконсультують та супроводять всі налаштування.

 Всіх охочих та зацікавлених запрошуємо на тестування технологій. Спробуйте, запрограмуйте свій смарфон або планшет на нашому макеті і Ви будете приємно вражені простотою та доступністю функціоналу.
Чекаємо Вас на Подолі за адресою Братська 10/10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *