Автомобільний ключ до Mazda CX-7

Все більше досвіду працівники магазину з монтажем “ЛоксМайстер Буковина” здобувають у сфері виготовлення автомобільних ключів. Список реалізованих ключів до різних марок авто постійно збільшується. Можу сказати, що сфера не легка, кожна марка авто має свій алгоритм. Більше того, процедура додавання нового ключа різниться і на різних моделях в межах марки автомобіля. А що взагалі взриває мозок, так це те, що кожна модель залежно від року виробництва та комплектації теж мають різний алгоритм.

А тепер уявіть наш вторинний автомобільний ринок, де автівки пригнані з усього світу. Часто такі авто після ДТП чи інших негараздів, та на них вже було змінено чи то центральний замок, чи то блок іммобілайзера, чи замок запалювання. Отже, виготовлення автомобільних ключів потребує неабиякої теоретичної підготовки, багаторічних практичних навичок, немало часу на одне авто (1-48 годин), а також дороговартісного обладнання.

Нещодавно нам вдалось зробити другий ключ на Mazda CX-7 з безключовим доступом. Ми перепробували багато варіантів запису універсальних ключів, але все безуспішно. Тому прийшлось чекати оригінального ключа з Японії. Який за 10 хв. з допомогою професійного діагностичного обладнання вдалось прописати до авто.

Звертайтесь за адресою м.Чернівці, вул. Шевченка 52, 0673734003. Постараємось задовільнити потребу кожного клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *