ПОРАДИ ВІД ЛОКСМАЙСТРА : обираємо сейф за вашими потребами

Перед купівлею сейфа в першу чергу потрібно визначити для чого саме потрібен сейф у квартирі або офісі, що зберігається в цьому сейфі, де буде встановлено сейф…

Для встановлення у квартирі можна вибрати сейф невеличкого розміру. Однак будь-який сейф, легкий він чи важкий, потрібно обов’язково закріпити до стіни або підлоги, залежно від того, як і куди його можна вбудувати. Квартирні злодії у більшості випадків не намагаються розкривати сейф у квартирі, щоб не створювати зайвий шум, а виносять його, щоб зламати в комфортних умовах. Міцна система кріплення сейфа не дозволить злодіям так просто забрати його. На задній або ж нижній стінці повинні бути отвори кріплення. Кріплення здійснюється анкерними болтами із міцної сталі, що витримують велике навантаження на розрив.

Сейф для офісу вибирається від передбачуваної кількості цінностей, що зберігаються. Для зберігання печаток і штампів можна вибрати сейф невеликих розмірів, для документів і цінних паперів – краще вибрати сейф, що не згорає.

Далі слід звернути увагу на ймовірність загроз вмісту сейфа. Більшість існуючих сейфів не можуть відвести загрозу одночасно від усього: і від злому, і від пожежі, і інших чинників. Потрібно визначити пріоритет і залежно від вибору купувати сейф.

Вогнестійкі сейфи необхідні, якщо основна потреба – збереження документів під час пожежі. Простір між стінками вогнестійких сейфів заповнений вогнетривким пінобетоном, що має низьку теплопровідність. Вогнестійкість сейфа визначається за час, за який під впливом вогню температура всередині сейфа не стане вищою за критичні параметри (зазвичай це 60 або 120 хвилин).

При задачі збереження цінностей від злодіїв необхідно купувати зломостійкий сейф. Цей тип сейфів набагато важчий за вогнестійкий. У цих сейфах замість легкого вогнетривкого пінобетону міжстінковий простір заливають важким міцним бетоном, з армуванням металом, з добавками корунду, металевої стружки і гранітної крихти, для захисту від впливу інструментами або предметами.

Захист сейфа від злому забезпечують замки: ключові, кодові механічні та електронні. Використання якісних сувальдних замків не дозволяє легко зламати його, а безшумно зламати практично не можна. Кодові механічні замки можуть бути з фіксованим і змінним кодом. Електронні замки мають складні функції захисту від підбору коду і дозволяють періодично проводити заміну коду.

Запрошуємо до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», наші фахівці допоможуть обрати вам сейф за вашими вимогами та потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *