ЕЛЕКТРО-МЕХАНІЧНА МАЙСТЕР СИСТЕМА КЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ!

Що робити коли є четверо дверей та вісім користувачів, четверо з яких не повині мати доступу до одних дверей з підвищеним рівнем захисту?

Найпростіший варіант, це встановити на кожні двері замок з своїми індивідуальними ключами. Але в цьому випадку, і без того чимала зв’язка ключів, збільшиться ще на чотири… Дуже не зручно!

Для таких випадків ми можемо запропонувати МАЙСТЕР СИСТЕМУ, де кожен користувач має один ключ, який відкриває тільки ті замки, які йому дозволено відкривати (кількість замків може бути будь-яка!). Майстер системи можуть бути розроблені на ключових платформах від різних виробників, можуть в собі об’єднувати циліндрові замки, висячі замки, замки для обладнання тощо.

В основному майстер системи розробляють на механічному рівні, проте ми можемо запронувати на ультимативному електро-механічному рівні!!!

Мова йде про замки з технологією CLIQ. Технологія CLIQ надає можливості керувати своїм замком на електро-механічному рівні, що надає ряд суттєвих переваг, а саме:

  • 100% захист від відкриття відмичками;
  • ключам можна надавати часовий діапазон дозволу на відкриття замка;
  • аудит подій, як з ключа так і з замка;
  • можливість інтеграції замків з технологією CLIQ в механічні майстер системи.

В Україні технологія CLIQ представлена від виробників Abloy(Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраіль) та IKON (Німечинна).

Саме майстер систему на платформі Abloy Protec2 з інтеграцією одного циліндра в системі CLIQ ми встановили нашому постійному клієнту в його офісі.

Четверо дверей – в одній, для найвищого рівня захисту та контролю, встановлений Abloy Protec2 CLIQ Connect. В інших механічний циліндр Abloy Protec2.

8 ключів – 4 ключі Abloy Protec2 CLIQ, які мають доступ до всіх дверей, та 4 механічні ключі Abloy Protec2, що мають доступ лише до механічних циліндрів.

Така інноваційна майстер система надає нашому клієнту повну безпеку та контроль за своїми приміщеннями!

Наші контакти:
вул. Академіка Філатова, 2/1
тел: 044 365 13 30
E-mail: info77@locksmaster.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *