СЕЙФ ДЛЯ ЗБРОЇ GE.650.E.L – ДОВГОСТРОКОВА ІНВЕСТИЦІЯ.

Слід підходити до покупки сейфа для зброї серйозно, адже Ви купуєте його на тривалий час. Він повинен бути великим та важким. Після встановлення сейфу, Вам не захочеться змінювати його розташування або переміщати з кімнати до кімнати.

Електронні замки стають все популярнішими. Сьогодні більшість клієнтів віддають перевагу сейфам з електронним кодовим замком.  Вони надійніші за звичайні ключові замки, не складні в налаштуванні порівняно з механічними кодовими. Наявність сертифіката VDS 1, 2 підтверджує надійність замикаючого механізму.

Популярні та практичні сейфи розділені всередині на 2 частини: для зброї, аксесуарів та боєприпасів. Вони мають попит у мисливців. Наявність касового відділення, що замикається на ключ, є додатковою перевагою. Наявність полиць також є перевагою, зручно, якщо вони знімні, що дозволить керувати простором.

Griffon GE.650.Е.L – надійний сейф для зброї, що відповідає всім нормам зберігання зброї за стандартами МВС. Відмінно підійде для зберігання мисливських рушниць, гвинтівок для спортивної стрільби, травматичної зброї та аксесуарів. Розмір сейфа дозволяє вмістити до 9 стволів максимальною висотою 1350 мм.

Сертифікований на S1 клас взломостойкості за стандартом EN 14450

Корпус і двері вироби виготовляються з листової 3-х міліметрової сталі підвищеної міцності.

Запирання дверей забезпечує електронний кодовий замок M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 1, який управляє тристоронньою ригельною системою з 5-ти активних хромованих ригелів діаметром 25 мм.

Всередині, у верхній частині сейфа розміщений трейзер, що закривається ключовим замком При необхідності касовий відділ можна зняти. З внутрішньої сторони дверей є зручні гачки для шомполів.

Детальніше: https://bronevik.in.ua/ua/p1175595627-sejf-oruzhejnyj-griffon.html

Крім класичного сейфа для зброї у магазині ЛоксМайстер також можна замовити і горизонтальний сейф GU.135.E.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *