Автомобільний ключ на Chevrolet Captiva, Skoda Octavia II, Citroen Berlingo II.

Цього тижня власники автомобілів Шевроле Каптіва, Шкода Октавіа 2 та Сітроєн Берлінго 2 замовили собі додаткові ключі  для автівок. Дублювання автоключів на машини з суттєвим пробігом, які приїхали з Європи чи Штатів, дуже цікавий процес. Ніколи не знаєш, які сюрпризи чекають на тебе в процесі  програмування. Так сталось і цього разу. Отже, розповімо по порядку.

Chevrolet Captiva.

Власниця Шевроле звернулась, тому що в неї у користуванні залишився один ключ, і той почав погано працювати. Через раз відчиняв двері дистанційно. І тільки тоді вона злякалась. Ми завжди попереджаємо, хоча водії і самі мали б розуміти, що їздити з одним ключем небезпечно. Завжди має бути запасний, хоча б лежати десь вдома. В дорозі будь що може трапитись, а викликати евакуатор та потім робити відновлення повної втрати, дуже затратно фінансово та по часу.

Не повністю працюючий оригінал ключа вже є ризиком, що під час програмування наступного можуть бути проблеми. Але все обійшлось. Єдине, що блок імобілайзера нас трохи налякав зависнувши і двигун авто перестав взагалі запускатись ні з рідного ключа ні з нового. Шляхом певних маніпуляцій ми його перевантажили. І все стало на свої місця.

Новий ключ сподобався замовниці, так як порівняно з оригіналом мав відкидне лезо та приємний дизайн. Окрім того, ми відремонтували їй оригінальний ключ.

ключ до Chevrolet Captiva

Skoda Octavia II.

Першою була Октавіа 2004 року виробництва. І признаємось чесно, ключ з першого разу ми не змогли зробити. Лезо нарізали, а от запрограмувати пульт не вдалось. Причиною виявилось не правильно озвучена клієнтом модель авто – Skoda Octavia I. А насправді, виявилось що це було друге покоління. Відкривши Вікіпедію та розібравшись в модельному ряді даної марки, на другий день ми без проблем запрограмували ключ. А рішенню – зробити другий повноцінний ключ, передувало закриття оригінального ключа всередині автівки. Що є дуже частим випадком, звісно якщо у вас не смарт-ключ Keyless Go. Наш замовник не маючи запасного ключа змушений був силою опускати вікно, та в процесі він зламав склопідйомник. Як ви можете здогадатись, що за ремонт він заплатив більшу суму ніж за ключ у нас. Але всеодно, після цього випадку, прийшлось зробити другий ключ.

ключ до Skoda Octavia II в салоні
ключ до Skoda Octavia II ззовні

Друга – Октавіа 2011 року випуску. І хоч це рестайлінг версія нашої попередньої моделі, але всеодно вона належала до другого покоління Шкода Октавіа. Цей ключ ми зробили дуже швидко та як завжди якісно.

ключ до Skoda Octavia II

Citroen Berlingo II.

З цим авто нас чекав не приємний сюрприз. Як і в попередніх випадках, власниця прийшла з одним оригінальним ключем та хотіла зробити ще один. Біда в тому, що оригінальний ключ був сильно зношений. Походивши по майстерням міста, вона потрапила до нас. Ніхто не хотів братись наточити навіть лезо, просто щоб відчиняти двері авто. Поглянувши на фото, взагалі дивуєшся як таким ключем ще можливо заводити авто!

ключ до Citroen Berlingo II в салоні

З першого погляду думаєш, це якийсь хайтек з прозорим корпусом та суперпросунутим лезом. Але насправді:

  1. Кнопки на пульті взагалі відсутні і тиснули на саму плату.
  2. Корпус ключа обмотаний скотчем, щоб не розпався та не намочилась плата.
  3. Лезо ключа ледве тримається біля корпусу вільно бовтаючись куди заманеться.
  4. Середина леза взагалі розлетілась на шматки і там де має бути металева стінка – діра.

Та все ж, ми взялись та зробили ключ. Найважче було наточити лезо – пішло 2 години часу та вся майстерність сервіс менеджера.

ключ до Citroen Berlingo II ззовні

Тож не зволікайте! Звертайтесь щоб зробити другий ключ до вашого транспортного засобу до нас.

Попередні авто що ми зробили:

Новий автомобільний ключ до Hyundai Accent та Nissan X-Trail.

Ключ з безключовим доступом KeylessGo на Mitsubishi Outlander.

Ключ-карта до авто Renault Scenic II

Ключ до Honda Civic.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *