Безпека починається з ключа

Локсмайстер продовжує проведення акції «Ключ до МЕГАзнижки – У ЛоксМайстер». Чимало відвідувачів мас-заходів, ставши гостями стенду ЛоксМайстер та поспілкувавшись з менеджментом, стають постійними клієнтами магазинів.
Подібне відбулося і у Одесі під час проведення виставки «Одеський дім». Відвідувач зацікавився акцією та виготовив ключ MUL-T-LOCK® INTERAСTIVE®+ (мультилок інтерактив). Проконсультувавшись з експертами з безпеки мережі ЛоксМайстер та завітавши до демонстраційної зали магазину, Олексій Миколайович прийняв рішення придбати вхідні двері безпеки RB-DOORS STANDARD G849 (РБ Дорс) від ізраїльського виробника RAV BARIACH (рав бариах): «Основним критерієм вибору вхідних дверей стало співвідношення показників «ціна-якість». В цьому питанні придбані двері викликають більше довіри, ніж аналогічні українського виробництва».
 

 
Для більшої надійності вхідні двері вирішили обладнати додатковим замком Chubb Lock (чублок) з циліндром Abloy Protec (аблой протек).
 
Крім вимог до високого рівня безпеки, було необхідно, аби двері стали органічною частиною інтер’єру оселі. «Двері обирав я, а накладки – дружина», – розповів клієнт. Тож до вибору дизайну поставилися з неабиякою увагою. У результаті було обрано шпоновані декоративні накладки «дуб» та «дуб вибілений». Така композиція стала чудовним доповненням стилю житла клієнта та забезпечила його безпеку.
Власник нових ізраїльських вхідних дверей залишився задоволеним роботою локсмайстрів. «У вас працюють грамотні спеціалісти», – зазначив він.
 
Ми вдячні за довіру до наших фахівців та продукції й будемо завжди раді допомогти кожному, кому буде потрібен надійний захист нерухомого майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *