Крадіжка реальніша, ніж ви думаєте

«Найгірше, що залишається після крадіжки – це відчуття, що міг обшукувати твої особисті речі», – так розпочалася наша розмова з Іриною, мешканкою містечка Буча Київської області. Дівчина кілька днів тому на власному досвіді дізналася, як побувати в ролі обікраденого та справжню ціну безпеки власної оселі: «Винесли 10 тисяч гривень, золоті прикраси та шубу. Крадій виявився «гуманним» – залишив 150 гривень. Це жахливо, коли хтось чіпав особисті речі. До цих пір не можу прийти до тями».
 
До квартири крадії проникли найбільш розповсюдженим способом – вибивши циліндр із замкової шпарини. Ірина мешкає на 3-му поверсі п’ятиповерхівки, тож найпростіше було зайти до квартири через двері. Ані консьєрж, ані сусіди, яким заклеїли дверні вічка, не стали на заваді зловмисникам. До речі, саме сусіди і викликали правоохоронців. За словами постраждалої, за кілька днів до квартири приходили незнайомі люди, які представились співробітниками комунальних служб. Випадки квартирних крадіжок у столиці та прилежних містечках – непоодинокі. Тільки за два тижні червня в одному під’їзді на Червонозоряному проспекті обчистили відразу дві квартири. Місцеві жителі кажуть, що винесли все: гроші, золото, ноутбуки, навіть стару шубу і навіть поношені чоботи. Жителі столичного мікрорайону Русанівка говорять, що в їхньому районі за місяць сталося близько 60 крадіжок.
 
Вберегтися від крадіжки простіше, ніж приборкати її наслідки. Надійний комплекс, що складатиметься з хорошого циліндра, замка та захисної фурнітури, може вберегти вашу оселю від крадіжки.
 

 
 
Більше про комплексне рішення читайте тут:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *