БРЕНДОВА МОДА ПІД ЗАХИСТОМ АBLOY PROTEC 2

Чергове відкриття нового магазину брендового одягу від шведського ритейлера H & M в ТРЦ River Mall в Києві.

Щоб забезпечити зручність користування зачиненням приміщень персоналу, а головне забезпечити захист майна й надати високу безпеку й потужний ресурс використання, фахівці з “ЛоксМайстер на Подолі” знову розробили та впровадили майстер-систему на циліндрах АBLOY Protec 2.

Хочемо зазначити, що власники торгового майданчику обрали саме майстер-систему, тому що саме вона має певні переваги у застосуванні та забезпеченні безпеки.

Адже тільки майстер-система дає змогу звільнити себе й підлеглих від зв’язок різноманітних ключів, які до речі плутаються й губляться. Крім того тільки за допомогою єдиного ключа користувач має змогу відчиняти тільки ті двері куди він має право заходити і не відкриє куди не можна. Дуже зручно!

Такі ефективні системи контролю особливо мають попит на підприємствах з великою кількістю приміщень, до яких необхідно розмежувати доступ відповідно до повноважень і займаною посадою. Але навіть простий офіс з трьома кімнатами, в одній з яких зберігається важлива документація, призначена тільки для очей бухгалтера або юриста, з майстер-ключами перетворюється в об’єкт з працюючою системою контролю доступу.

Тому, якщо по роботі або в домашніх умовах, вам набридла зв’язка ключів, звертайтесь у “ЛоксМайстер на Подолі” і наші фахівці допоможуть у вирішенні цієї проблеми, запропонують як можливо об’єднати ваші замки у майстер-систему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *