Сейф MUL-T-LOCK Traka21 забезпечує ефективний контроль ключів в дилерському автоцентрі!

Надійно зберігати та контролювати ключі надзвичайно важливо. І інтерес наших клієнтів до MUL-T-LOCK Traka21 – інноваційного та високоякісного сейфу, що являє собою автономну систему контролю механічних ключів та зв’язок ключів місткістю до 21 одиниці. цілком зрозумілий. Зокрема, і черговий наш клієнт – київський дилер, що займається реалізацією автомобілів преміум-сегменту, вирішив зупинити свій вибір на цьому високоефективному рішенні зберігання та контролю ключів. Свій вибір клієнт пояснив необхідністю посилення контролю за ключами і бажанням використовувати лише найсучасніші та високотехнологічні рішення. І ми чудово розуміємо, чому.

Адже побудований на основі технології радіочастотної ідентифікації (RFID), MUL-T-LOCK Traka21 забезпечує низку переваг, основні з яких:

– повний аудит подій,

– легке адміністрування,

– високотехнологічний та доступний за ціною засіб контролю та збереження ключів.

Використання Traka21 не лише ефективно попереджає потрапляння ключа поза межі об’єкту, але й мінімізує ризики, пов’язані з «людським фактором». Наприклад, втратою ключа, його крадіжки або несанкціонованого дублювання.

MUL-T-LOCK Traka21 допомагає відстежувати та обліковувати кожен ключ, який індивідуально блокується в своїй комірці, що гарантує максимальний контроль і аудит використання механічних ключів працівниками. Система забезпечує  надання прав доступу до 1 000 користувачів, що у поєднанні з майстер-системами забезпечує максимальну ефективність її використання.

MUL-T-LOCK® Traka21 має наступні особливості:

– доступ в систему за кодом;

– можливість надання індивідуальних прав доступу для кожного окремого користувача, включаючи права адміністратора;

– доступ здійснюється відповідно до наданих прав;

– зручне управління та аналіз;

– кольорове табло та світлові індикатори забезпечують зручне інформування користувачів щодо доступних операцій.

Наші фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголоівська, 48, здійснили не лише продаж, а й надали повний спектр послуг, включаючи монтаж, налаштування, а також забезпечують гарантійне та сервісне обслуговування  MUL-T-LOCK Traka21, що є запорукою не лише ефективного контролю ключів, а й впевненості та спокою клієнта.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *