Бронедвері «Сталь-М» – це життя без проблем!

В наш неспокійний час питання ефективного захисту помешкання виходять на перший план. Спокій, впевненість та почуття захищеності неможливе без надійного «тилу», яким для більшості з нас виступає власна оселя. Для її дієвого захисту служать надійні двері та замки.

Тому найперше питання, яке ми задаємо клієнтам, що звертаються в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з бажанням надійно захистити власне помешкання – це питання ефективності дверей і замків. Так сталося і цього разу. Коли до нас звернувся клієнт із проханням посилити безпеку помешкання, після консультацій фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» та ознайомлення з дверима клієнта виявилося, що старі «радянські» двері та замки не забезпечують належний рівень захисту. Тому спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували замінити їх на сучасні високоякісні двері вітчизняного виробництва компанії «Сталь-М» та доукомплектувати їх продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників: основним замком 4-направленого замикання MUL-T-LOCK® M267, захисною фурнітурою ROSTEX® R4 Astra (Чехія), а також наднадійним замковим циліндром MUL-T-LOCK® Сlassic Pro.

«Сталь-М» – провідний український виробник металевих дверей, що відповідають усім встановленим стандартам якості, довго, надійно та безвідмовно служать та гарантовано виконують свою основну функцію ефективного захисту.

Двері «Сталь-М» – це:
– Належний рівень теплоізоляції та захисту від шуму;
– Стійкість до зламу;
– Відмінні антикорозійні властивості, що забезпечуються спеціальним захисним покриттям;
– Стійкість до перепадів температури, високої вологості, атмосферних опадів;
– Безпечність та легкість у користуванні;
– Міцність і довготривалий термін експлуатації;
– Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Отже, клієнт отримав ефективне комплексне рішення, здатне на найвищому рівні протистояти будь-яким способам зламу. Професійний монтаж було здійснено фахівцями «ЛоксМайстер Київ-Центр», які, за потреби, готові виконати сервісне обслуговування та ремонт, що гарантує безвідмовну експлуатацію. І, як справедливо зазначив наш клієнт: «Бронедвері «Сталь-М» – це життя без проблем!». З чим ми повністю згодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *