Cейф від «ЛоксМайстер Київ-Центр» захищає найцінніше та дарує впевненість!

Загальновідомо, що впевненість починається з відчуття безпеки. І захистити матеріальні цінності в наш час, не просто бажано, а життєво необхідно. Особливо це стосується важливих для кожної родини цінностей: документів, грошей, прикрас тощо, які зазвичай зберігаються вдома.

Їх бажано захистити як від можливої крадіжки, так і вогню. Вирішити цю проблему допомагає якісний та надійний вогнестійкий сейф. Придбати цю продукцію нескладно. Тим більше, що в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 представлена високоякісна продукція перевіреного багатьма роками плідної співпраці українського виробника сейфів – компанію Паритет-К (ТМ Griffon). Паритет-К визнана як в Україні, так і в світі, а дизайн та зовнішній вигляд здатні задовольнити найвибагливіших клієнтів.

Отже, коли до нас звернувся черговий клієнт з бажанням придбати якісний, надійний та безпечний сейф для зберігання домашніх цінностей, ми запропонували новинку від Griffon Safes – сертифікований вогнезламостійкий сейф CL II.50.C BROWN – оптимальний вибір для безпечного зберігання цінностей, грошей і зброї в будинку, квартирі або офісі.

Cейф CL II.50.C BROWN має стриманий і оригінальний дизайн, надійний механічний кодовий сейфовий замок Sargent and Greenleaf (США) і стильну фурнітуру чорного кольору, що підкреслює відмінний смак свого власника.

Високий рівень зламостійкості, підтверджений сертифікатом другого класу по ДСТУ EN 1143-1, відповідність класу вогнестійкості LFS 30P по ДСТУ EN 15659, захисний шар фортифікаційного бетону товщиною 40 мм, німецька термострічка BASF і тристоронні рігелі дверей забезпечують надійність цієї моделі.

Спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» забезпечили правильний, з дотриманням усіх нормативів, монтаж даного сейфу. Отже клієнт може бути впевнений, що сейф неможливо буде винести з помешкання разом з його вмістом. І як справедливо заначив наш новий клієнт, такий сейф дійсно дарує впевненість, з чим ми повністю згодні.

За потреби, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» допоможуть і Вам обрати та встановити сейф. Наш досвід, необхідний інструмент та знання – важливі передумови успішності та оперативності цієї непростої процедури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *