Процедура видачі дублікату картки та ключа

Протягом останнього часу все частіше до нас звертаються клієнти з проханням пояснити процедуру виготовлення дублікатів ключів та кодових карток. Та чому не можна виготовити ту чи іншу копію ключа будь-де та без додаткових захисних процедур.

Нагадаємо, що такі бренди як Mul-T-Lock, Abloy,Construct та ін. використовують в циліндрах та ключах власні захисні запатентовані  технології. Тому, заради унеможливлення виготовлення несанкціонованих копій,  дублювання ключів проводиться виключно в Авторизованих центрах (якими є мережа магазинів “ЛоксМайстер”) та по кодовій картці, в якій вказані дані профілю та кодування секрету ключа. Дана картка є частиною комплектації та видається власнику при покупці циліндра.

Якщо Вам терміново необхідно виготовити новий ключ, проте кодова картка власника  втрачена, Ви можете замовити дублікат кодової картки у Авторизованому центрі. Для Вашої безпеки та безпеки Вашого майна дублікат втраченої кодової картки можна робити лише за умови, коли Ви впевнені, що Ваша кодова картка не потрапила до чужих рук. Наприклад, лежить вдома, але Ви не пам’ятаєте, де саме або випадково викинули картку разом з упаковкою від замка. За інших умов краще убезпечитись та замовити процедуру перекодування.

Дублікат складається з двох частин і заповнюється сервісним спеціалістом Авторизованого центру. Перша частина дублікату кодової картки залишається в Авторизованому центрі, друга частина дублікату – видається замовнику.

В дублікаті кодової картки крім технічних даних ключа вписуються також особисті дані на підставі наданих документів, які посвідчують особу замовника, та причину видачі дублікату картки.

На звороті другої частини картки обов’язково сервісним спеціалістом Авторизованого центру заповнюється дата виготовлення додаткових ключів, кількість ключів та прізвище сервісного спеціаліста. Зазначимо, що при наявності кодової картки дублікат ключа виготовляється значно швидше (не більше декількох хвилин), ніж при наявності ключа без картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *