Черговий комерційний фургон захищено надійним замком від “ЛоксМайстер Київ-Центр”!

Щоб перевезення комерційних вантажів було успішним, вони мають бути надійно захищені. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 знають, як це зробити швидко, ефективно та надійно. В нашому локсмайстер-центрі завжди в наявності широкий асортимент замків для комерційних автомобілів провідних світових виробників, що забезпечують надійний захист вантажів та відсутність проблем з їх доставкою. Адже попри карантинні заходи в країні, обсяги вантажних перевезень лишаються сталими, а вимоги щодо безпеки вантажів в ці неспокійні часи навпаки, зростають, що і зумовлює зростання попиту на дану продукцію безпеки

Тож коли до нас в магазин звернулись представники чергової компанії – перевізника з проханням надійніше захистити комерційний фургон, аби унеможливити крадіжки вантажів, наші фахівці запропонували ефективне перевірене рішення – навісний замок TOKOZ VAN VANLOCK чеського виробництва.

Чеська компанія TOKOZ Inc. працює в області безпеки вже 100 років. Завдяки багаторічному досвіду ця всесвітньо відома чеська компанія стала справжнім лідером у галузі виробництва замків і заслужено посідає місце одного з найбільших європейських виробників замкової продукції безпеки.

Замок TOKOZ VAN VANLOCK – ефективне та якісне рішення для захисту вантажних фургонів і мікроавтобусів. Може застосовуватися для задніх двостулкових чи бічних розсувних дверей.

Замок TOKOZ VAN VANLOCK забезпечує наступні переваги:

  • сумісний з півциліндром європрофілю в розмірах 30 х 10;
  • може бути оснащений циліндром високої секретності (TOKOZ PRO 300 \ TOKOZ TECH \ DIN 30х10);
  • підходить для задніх та бічних розсувних дверей;
  • за потреби може бути відкритий із середини тросом;
  • висока стійкість до несприятливих погодних умов;
  • захист від пилу;
  • доступний в двох кольорах: білому і чорному.

Після схвалення клієнтом замок TOKOZ VAN VANLOCK фахівцями нашого магазину було оперативно та якісно встановлено на задні дверцята вантажного фургону клієнта. Тож безпека вантажу тепер не викликає сумнівів!

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» наголошують: безпека вантажу – це не лише гроші, а й ділова репутація. Отже, надійний захист вантажу – не забаганка, а об’єктивна вимога сьогодення.

Cпеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові прийти на допомогу у вирішенні цих питань, надати необхідні консультації. Ми не лише продаємо цю важливу продукцію безпеки, а й займаємось її сервісним обслуговуванням. Звертайтесь до нас і ми зробимо усе можливе, щоб вантаж був надійно захищений, а ви почувалися впевненим та спокійним!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *