Система Контролю Доступу – ЗРУЧНО ТА НАДІЙНО !

Фахівці з магазину «ЛоксМайстер на Подолі» добре знаються та мають чималий досвід у галузі облаштування будівель чи то приміщень системою контролю доступу. Асортимент обладнання СКД досить широкий та різноманітний, що забезпечує майже будь які примхи замовників. Для прикладу, можемо запропонувати контроль на механічному  рівні – замки об’єднані у майстер-систему  або ж на електричному, застосувавши відповідне обладнання.

Ось і зараз отримавши замовлення на встановлення електронного замка від одного з провідних банків країни, замовникам була запропонована пропозиція виїзду нашого спеціаліста на місце встановлення, з метою детального обстеження об’єкту щоб визначитися з оптимальною комплектацією обладнання СКД.

В підсумку була запропонована та встановлена система контролю доступу, яка має електрозащіпку німецького виробника EFF-EFF для замикання дверей у автоматичному режимі. Керування замком забезпечує контролер ROSSLARE за допомогою електронних ключів або набиранням коду, кому як зручно. З помешкання офісу вихід для усіх вільний. Крім того, враховуючи побажання замовників, для зручності додатково був встановлений радіоконтролер, який дозволяє відкривати двері дистанційно, не підходячи до них.

Сучасний ринок добре наповнений різноманітним обладнанням, який дозволяє на електронному рівні контролювати вхід до приміщень і тому є безліч цікавих рішень для реалізації на вашому об’єкті !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *