Чому не варто купляти дешеві циліндри до замків. Урок 2. Економія

Друга причина це строк експлуатації. Не дарма кажуть «скупий платить двічі», тут це правило теж діє тільки воно підсилюється в кілька разів. Заплативши ненабагато більше Ви продовжуєте термін експлуатації Ваших дверей в десятеро. І це не просто з неба взято, а з багаторічного досвіду локсмайстрів. Тому що надзвичайно багато клієнтів звертались з такими проханнями: “Недавно купили на базарі циліндр та поміняли, а він вже не працює. Допоможіть!”

  

 

 

При кращому розкладі справ ми пропонуємо якісну серцевину і клієнта не бачимо довгі роки, хіба що зробити дублікат. Але як правило той поганий циліндр неможливо відчинити в самий незручний момент і можна не попасти до себе в домівку або не вийти з неї довгий час. Приходиться зламувати двері або викликати майстра по аварійному відкриттю, а це не дешево і буває не так швидко як потрібно. Та ще й потрібно майстру за заміну платити, а скільки нервів та часу потрачено.

 

От Вам і економія, вже б заплатили в два-три рази більше ніж вартість якісного циліндра Mul-T-Lock (Ізраїль). Також в історії роботи мережі Локсмайстер-центрів часто траплялись випадки понівечення замків та їх серцевин зловмисниками. Дешеві циліндри не мають навіть елементарного захисту від злому. Наприклад в них відсутня пластина біля отвору під кріплення гвинта, а це саме вразливе місце. Тому грабіжники побачивши в дверях якісний циліндр, а вони в цьому добре розбираються, обійдуть Ваші двері та підуть до сусіда. І знову гроші, що не пішли на заміну та ремонт залишились при Вас, а також цінності в оселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *