«ЛоксМайстер Київ-Центр» якісно та швидко перекодовує циліндри замків МUL-T-LOCK® та ABLOY®!

Серпень – традиційний місяць активної підготовки до нового навчального року. І якщо з підручниками, зошитами та олівцями усе більш-менш зрозуміло, то з безпекою помешкань часто трапляються несподіванки. Адже після відпусток і довгих літніх канікул клієнти часто звертаються до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проблемою загублених ключів. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадують: у випадку втрати ключів заміна циліндру необов’язкова. Адже циліндри замків МUL-T-LOCK® та ABLOY® можуть бути перекодовані!

Окрім випадків втрати ключів, перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® та ABLOY® ми рекомендуємо здійснювати фізичним особам і підприємствам у наступних ситуаціях:
– зміна господаря помешкання;
– ремонт квартири або іншого приміщення, під час якого Ви змушені давати ключі стороннім особам;
– недобросовісна поведінка відповідальних за ключі осіб тощо.

Перекодування замкового циліндру, на відміну від заміни, дозволяє швидко, безпечно та якісно змінити комбінацію замку, тобто комбінацію пінів циліндра, в наявному корпусі. Тому здійснюється перехід на новий комплект ключів, а старими ключами відкрити такий перекодований циліндр буде неможливо. Тобто циліндр залишається старим, але з новими ключами. Це дозволяє заощадити кошти і час, адже замки можна перекодувати необмежену кількість разів, не змінюючи коштовні циліндри. Важливо, що при цьому необхідна конфіденційність і ступінь секретності повністю зберігається. А після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує персональну кодову картку.

Отже, можливість зекономити та не міняти замки після втрати дитиною ключів під час літніх канікул спонукала чергового нашого клієнта звернутися в «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням перекодувати циліндр МUL-T-LOCK® МТ5+ від дверей квартири. Сама процедура перекодування була здійснена відразу після демонтажу циліндра, швидко та безпечно, що надзвичайно вразило нашого клієнта, якій спочатку збирався купувати новий циліндр.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує перекодувати циліндр у випадку навіть найменших сумнівів щодо втрати ключів чи потрапляння їх до сторонніх осіб. Процедура ця швидка та не вимагає значних витрат, а результат завжди відмінний, адже клієнт отримує нові ключі.

Окрім перекодування, в «ЛоксМайстер Київ-Центр» Ви знайдете найширший асортимент продукції безпеки за прийнятними цінами, а наші фахівці завжди готові надати повний комплекс послуг з монтажу та сервісу, а також консультації, як найкраще убезпечити свою квартиру, дім, гараж та будь–яке інше помешкання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *