Дачникам на замітку: як вберегти будинок від непроханих гостей

Активний дачний сезон вже позаду, адже переважна більшість власників дачних ділянок вже зібрали врожай, наварили смачного варення та законсервували огірки та помідори. Тому якщо Ви є щасливим власником дачі чи приватного будинку – саме час подбати про збереження свого майна. Бо невдовзі розпочнеться «золотий» час для злодіїв, які зазіхають на легкодоступний скарб, залишений дачниками в своїх приміських будинках.

Мережа магазинів «ЛоксМайстер», представляючи на українському ринку продукцію безпеки понад 20 провідних світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®, має в своєму асортименті все необхідне для ефективного захисту заміських об’єктів. 
 
 
Нижче пропонуємо до Вашої уваги кілька порад професійних майстрів мережі «ЛоксМайстер» для забезпечення безпеки та збереження майна на дачах: 
 
1. Встановіть надійні замки та замкові циліндри. Продукція MUL-T-LOCK® та ABLOY® – оптимальне рішення,  яке забезпечить належний захист дверей.
 
 
2. Захистіть броненакладкою замковий циліндр. Наприклад, чеська фурнітура ROSTEX® (Ростекс) захищає серцевину від висвердлювання, вибивання та переломлювання. Фурнітура не має кріплень з зовнішнього боку дверей, і коли двері зачинені, не знімається, тому замковий циліндр завжди буде під надійним захистом. 
 
3. Встановіть на вікна та двері металеві розсувні решітки ShikMETAL – це  досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки. Захисні розсувні решітки виготовляються з якісної сертифікованої сталі, індивідуально під вимоги кожного об’єкту та встановлюються всередині приміщень, у відповідності з усіма вимогами охоронних та банківських норм безпеки. У конструкції виробу не використовуються пластикові чи алюмінієві елементи, а сама вона є компактною, естетичною і універсальною, забезпечуючи просте та комфортне використання протягом усього періоду експлуатації.
 
4. Для захисту люків від несанкціонованого відкриття на дачній ділянці, в якості посилення заходів безпеки, гарно зарекомендував себе комплект з навісного замка MUL-T-LOCK® Hockey Puck і захисних скоб до нього. 
 
5. Цікаве та надійне рішення – це інтегрований з протектором замок підвищеної безпеки MUL-T-LOCK®  Hasp Lock. Характерною особливістю цього виробленого з загартованої сталі ізраїльського замка є повна відсутність будь-яких деталей, які відокремлюються, що забезпечує високий рівень захищеності.
 
Окремої уваги вартує продукція чеського виробника TOKOZ® (Токоз). Для дачників фахівці мережі «ЛоксМайстер» рекомендують висячі замки серії PLUTO, які завдяки невеликим розмірам та преміальній якості, є надзвичайно вдалим поєднанням безпеки та зручності для користувачів. 
 

 

А комфортне використання усього запірного обладнання забезпечить об’єднання замків та циліндрів в систему «Один ключ», завдяки чому усі наявні на об’єкті замки та циліндри можна буде відкривати лише одним ключем. 
 
І наостанок. Пам’ятайте, що гроші, вкладені в надійну та якісну продукцію безпеки, сповна окупляться навесні, коли, приїхавши на дачу, Ви зможете сповна насолоджуватися свіжим повітрям, співами птахів та яскравим сонечком,  а не шкодувати про розгром, вчинений непроханими гостями.
 
А фахівці мережі «ЛоксМайстер», в разі необхідності, завжди готові допомогти, пропонуючи не лише найкращі рішення з безпеки, а й повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *