DISEC – не дамо жодного шансу грабіжникам зламати ваші замки!

 

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Якщо ваші двері боронять навіть самі складні та надійні замки, не слід забувати про їх не менш надійний захист від спроб фізичного руйнування. Адже грабіжники не маючи можливостей відкрити замки відмичками та іншим інструментом, обов’язково будуть намагатися їх зламати. Тому чим міцнішим та надійним буде захист замків, тим буде більша ймовірність виграти й цю боротьбу у злочинців!

Захісні протектори або ж просто броненакладки  які вам запропонують придбати у торговому майданчику теж відрізняються по складності на надійності.

До вашої уваги хочемо запропонувати модельний ряд потужних броненакладок від італійського виробника DISEC.

Матеріал протектора – нержавіюча сталь. Кріпиться на корпус замка або на металеву частину дверей, якщо ми їх прикрашаємо декоративними накладками. Спеціальна форма та матеріал гвинтів кріплення витримують до 4000 кг на злам, що в звичайних умовах зробити майже неможливо!

Виробник розробив протектор з отвором під різні замкові системи – DIN, МАTRIX та OMEGA. Захисна шторка протектора додатково захищає ключовий отвір від потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок.

З  протектором DISEС  ви не дасте жодного шансу грабіжникам зламати ваші замки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *